logo

Uluslararası Kadınlar Günü’nde İlham Verici Bir Buluşma!

Uluslararası Kadınlar Günü’nde İlham Verici Bir Buluşma!

Google Developer Münih, Uluslararası Kadınlar Günü etkinliğinde “Geleceği Etkile” temasıyla ilham verici buluşmaya ev sahipliği yaptı.

The Purest Solutions Google Developer Münih’te: Uluslararası Kadınlar Günü‘nde İlham Verici Bir Buluşma!

Google Developer Münih, Uluslararası Kadınlar Günü etkinliğinde ‘Geleceği Etkile’ temasıyla ev sahipliği yaptı. Elçilerin dünya çapında kadınların başarılarını anma ve savunma amacıyla düzenlediği bir etkinlik olarak bilinen bu küresel kutlamada ilham verici konuşmacılar arasında The Purest Solutions kurucu ortaklarından Hazal Evliyaoğlu da yer aldı…

Etkinlikte büyük hayallerin ve cesaretin geleceği nasıl etkilediğini vurgulayacak konuşmalar, atölyeler, #GeleceğiEtkile bilgilendirici paneli ve Google‘dan işinde tutkulu bireylerle ağ oluşturma fırsatı sunuldu. The Purest Solutions kurucu ortaklarından Hazal Evliyaoğlu, “Hepimiz teknoloji ve toplumun geleceğini şekillendirme gücüne ve sorumluluğuna sahibiz. The Purest Solutions olarak 2024 Uluslararası Kadınlar Gününü kutlarken, nasıl fark yaratabileceğimizi ve herkes için daha iyi bir gelecek yaratabileceğimizi düşünüyoruz.” diyerek Uluslararası Kadınlar Gününün önemini vurguladı.

#IWDMunih2024 etkinliği, girişimcilerden öğrencilere ve deneyimli profesyonellere kadar herkese ilham veren ve güçlendiren bir platform sunuyor. Katılımcılar kendi alanlarında daha fazla başarı elde etmek için yeni fikirler ve bağlantılar bulma fırsatına sahip oluyorlar.

Paylaşın:
Etiketler: » » » » » » » »
#

SENDE YORUM YAZ