logo

Ümraniye Alemdağ Caddesi Trafiğe Kapandı Yayalaştı

Ümraniye Alemdağ Caddesi’nin, “Metro Çarşı Durağı” ile “Metro Ümraniye Durağı” arası İBB Ukame Kararı ile 28 Ocak 2018 Pazar Gününden itibaren trafiğe kapatılarak yayalaştırıldı.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi yayalaştırma projelerine bir yenisini daha ekledi. Ümraniye Alemdağ Caddesi 28 Ocak 2018 Pazar gününden itibaren araç trafiğine kapatılarak yayalaştırıldı.

UKOME kararıyla, Alemdağ Caddesi’nin, “Metro Çarşı Durağı” (TRT Lojmanları) ile “Metro Ümraniye Durağı” (Eski Belediye Binası) arasında kalan kısmının yayalaştırma projesi uygulama çalışmalarına başlıyor. Üsküdar istikametine trafik akışı da Çavuşbaşı Caddesi’nden yapılacaktır.

Ayrıca İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından inşaatına başlanan, 15 Temmuz Şehitler Meydanı Zemin Altı Katlı Otopark ve Gençlik Kültür Merkezi projesinin aksamadan devam edebilmesi için İSKİ, İGDAŞ ve AYEDAŞ’ın altyapı deplase çalışmaları yapılacak.

Alemdağ Caddesi’nin “METRO ÇARŞI DURAĞI” ile “METRO ÜMRANİYE DURAĞI” arasında kalan kısmı 28 Ocak 2018 Pazar Gününden itibaren araç trafiğine kapatıldı.

Etiketler: » » » » » » » »
Share
1693 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ