logo

USTALARDAN TEZER ve ORTAÇGİL ATAŞEHİR’E SES VERDİ

Ustalar_atasehir_de_bulent_ortacgil (1)Ataşehir Belediyesi Kültür Sanat etkinlikleri kapsamında düzenlenen “Ustalar Ataşehir’e Ses Veriyor” konserleri Birsen Tezer ve Bülent Ortaçgil ile başladı.

Ataşehir Belediyesi Kültür Sanat etkinlikleri kapsamında düzenlenen “Ustalar Ataşehir’e Ses Veriyor” konserlerinin bu seneki ilk konseri Birsen Tezer ve Bülent Ortaçgil ile başladı.

Zübeyde Hanım Hizmet İçi Eğitim Merkezi’nde sevenleriyle buluşan usta sanatçılar sevilen şarkılarıyla müzik severlere unutulmaz bir gece yaşattılar.

Ustalar_atasehir_de_bulent_ortacgil (4)

Konser Birsen Tezer’in sevilen solo şarkılarıyla başladı. Tezer, “Sizlerle buluşmak çok güzel ve anlamlı. Bu konseri bir kitap bağışlayarak dinleyecek olmanız beni inanılmaz etkiledi. Şarkılarımla, sesimle burada olmaktan mutluluk duyuyorum” dedi.

Birbirinden renkli şarkılarla müzik dolu geçen gecede Birsen Tezer, kanun performansıyla büyük alkış aldı. Sonrasında ise usta sanatçı Bülent Ortaçgil sahne aldı. Bir diğer usta sanatçı Erkan Oğur da gecede sanatçılara eşlik etti.

Ustalar_atasehir_de_bulent_ortacgil (5)

Konserde şarkıların seçimini seyirciye bırakan Bülent Ortaçgil hayranlarından gelen istek parçaları seslendirdi.

“Sensiz Olmaz”, “”Eylül Akşamı”, “Bu Su Hiç Durmaz” gibi unutulmaz şarkılarını sevenleriyle birlikte söyleyen Ortaçgil, konser sonunda uzun süre ayakta alkışlandı.

Ataşehir Belediyesi Meclis Başkan Vekili Sadi Özata, Ataşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Volkan Aslan, Ataşehir Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü Zeynep Çetinkaya konser sonunda sanatçılara birlikte teşekkür amacıyla çiçek sundu.

Ustalar_atasehir_de_bulent_ortacgil (2) Ustalar_atasehir_de_bulent_ortacgil (3) Ustalar_atasehir_de_bulent_ortacgil (6) Ustalar_atasehir_de_bulent_ortacgil (7)

Etiketler: » » » » » » »
Share
1148 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

#

USTALARDAN TEZER ve ORTAÇGİL ATAŞEHİR’E SES VERDİ” için 1 yorum

  1. recep : diyor ki:

    USTALARDAN TEZER ve ORTAÇGİL ATAŞEHİR’E SES VERDİ
    AYRINTI HABERİMİZDE, TIKLAYINIZ…
    https://www.itvhaber.com/?p=92601
    #AtaşehirBelediyesi #KültürSanat #Etkinlik #BirsenTezer #BülentOrtaçgil #UstalarAtaşehireSesVerdi #itvhaber #Konser #Ataşehir