logo

Yaz Sanat Okulu Öğrencilerinden Sergi

Yaz Sanat Okulu Öğrencilerinden Sergi

atasehir_sergi_ (1)Ataşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’nün gerçekleştirdiği Yaz Sanat Okullarında eğitim alan çocuklar çalışmalarını sergilediler.

Yaz Sanat Okulları Sergi Açılış Kokteyli 3 Eylül Perşembe günü saat 14.00’da Ataşehir Belediyesi Cemal Süreya Etkinlik Salonu’nda yapıldı.

Yaz Sanat Okulları Sergi açılışına Ataşehir Belediye Başkan Yardımcıları Hüseyin Hışman ve Namık Sürmen, Ataşehir Belediye Meclis Başkan Vekili Sadi Özata, Ataşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Ayten Kartal, öğretmenler, veliler ve öğrenciler katılarak, sergide yer alan atölye çalışmalarını incelediler.

Sergi açılış konuşmasını yapan Ataşehir Belediye Başkan Yardımcısı Namık Sürmen, “Çocuklarımızın tatillerini eğlenceli ve eğitici bir şekilde geçirmeleri için hazırladığımız yaz sanat okulları atölyelerinde, profesyonel öğretmenler eşliğinde öğrencilerimiz çalışmalarını gerçekleştirmiştir. Çocuklarımızın sanat faaliyetlerini arttırmak ve sanatı onlara sevdirmek amacı ile gerçekleşen atölye çalışmalarının açılışını yapıyor olmaktan onur ve gurur duyuyorum. Sanat Okullarında eğitim gören bütün çocuklarımızı tebrik ediyor, kendilerine başarılar diliyorum” dedi.

Yaz dönemi boyunca sanat okullarında; Müzik, Resim, Heykel, Kâğıt Mozaik ve Enstrüman Yapımı branşlarında öğrenciler tarafından yapılan atölye çalışmaları 11 Eylül 2015 Cuma gününe kadar ziyaretçilere açık olacak.

Sergi açılışında kısa bir müzik dinletisi yapıldı.

Sergi açılışı sonrası çocuklara puzzle hediye edildi.

atasehir_sergi_ (8)

atasehir_sergi_ (2)

Etiketler: » » » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ