logo

YENİSAHRA VE BARBAROS İMARI KOMİSYONA TAKILDI

Salı günü gündeme alınarak Komisyona havale edilen Yenisahra ve Yakın Çevresi 1.Etap 1/1000 Ölçek Uygulama İmar Planı (UİP) görüşmeler tamamlanamadığı gerekçesiyle komisyon takıldı.

Recep Kenan/itvhaber.com

Salı günü gerçekleşen Ataşehir Belediye Meclisi Ocak Ayı 1’inci birleşim gündemine alınarak görüşülmek üzere Komisyona havale edilen Yenisahra ve Yakın Çevresi 1.Etap 1/1000 Ölçek Uygulama İmar Planı (UİP) komisyon görüşmelerinin tamamlanamadığı gerekçesi ile gündeme alınmadı.

Yenisahra ve Yakın Çevresi 1.Etap 1/1000 Ölçek Uygulama İmar Planı (UİP) görüşüleceği beklentisiyle ve görüşmeleri izlemek üzere Meclise gelen Yenisahralılar, beklediğini bulamayarak hayal kırıklığı yaşadılar.

Etiketler: » » » » » » »
Share
1262 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

#

YENİSAHRA VE BARBAROS İMARI KOMİSYONA TAKILDI” için 3 Yorum

  1. Eylül bakır : diyor ki:

    Siz daha insanları oyalayın elbet seçim zamanı gelir bakalım ozaman bir tane chp li kalıyor mu ataşehir belediyesinde…allah sizi bildiği gibi yapsın inş.sadece gelen cebini doldurmanın peşinde ne chp si ne akp si ne osu busu bal tutan parmağını yalıyor.en sonunda olan gariban vatandaşa oluyor.bu yapılanları allah sorsun sizden verdiğimiz oylar zehir zıggım olsun inş…hala plan vekliyoruz bıktık kaprislerinizden evler ucube gibi gözünüzün önünde yıl olmuş 2018 rezillik diz boyu iğrençsiniz hepiniz….

  2. Demir demir : diyor ki:

    Allah’a havale ediyorum sizleri siyasetiniz yüzünden evlerimiz başımıza yıkılacak inş yaşattıklarınızı yaşamadan ölmezsiniz sizlere başka bir dua edilemez..

  3. Aliye : diyor ki:

    Bugüne kadar Yenisahra silme AKP’ye oy vermiştir. AKP’nin teşekkürü de işte böyle olmuştur…. Yenisahra daha çok bekler. Ataşehir Belediyesi de üzerine düşeni yapmış mıdır? Ayrıca tartışılır.