logo

YİNE ANKARA YİNE PATLAMA

Ankara Kızılay Güven Park yakınlarında otobüslerin kalktığı alanda patlama meydana geldi. İki belediye otobüsünde ağır hasar var. Yaralıların olduğu belirtiliyor.

Recep Kenan/itvhaber.com

Sağlık Bakanı Mehmet Müzezzinoğlu tarafından yapılan açıklamada Ankara’da gerçekleşen bombalı terör saldırısı sonucunda can kaybı 37 olarak belirlendi.

Ankara Valiliği tarafından yapılan açıklamada 27 vatandaşın hayatını kaybettiği, 75 vatandaşın da yaralı olduğu belirtildi.

Ankara Kızılay Güven Park’ta Belediye otobüsü durağında Saat 18:35 sıralarında patlama meydana geldi. Patlamanın bomba yüklü araçla yapıldığı belirtiliyor. Bölgeye itfaiye ve çok sayıda Ambulans sevk edildi. Saldırıda çok sayıda araç ile iki de belediye otobüsü yanarak ağır hasar gördü.

Bombalı saldırıda can kaybı iddiaları ile birlikte yaralıların olduğu belirtiliyor. Henüz resmi açıklama gelmedi.  Yaralı konusunda yapılan açıklama tamamen iddia.

Öte yandan, bölgede ikinci bir bomba ihbarının alındığı da gelen bilgiler arasında. Olay yeri yakınlarında ikinci bir bomba düzeneğinin ihbarı nedeni ile polis tarafından yoğun güvenlik tedbirleri alındığı belirtiliyor.

Etiketler: » » » » » » »
Share
960 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

#

YİNE ANKARA YİNE PATLAMA” için 1 yorum

  1. recep : diyor ki:

    YİNE ANKARA YİNE PATLAMA
    AYRINTI HABERİMİZDE, TIKLAYINIZ…
    https://www.itvhaber.com/?p=88916
    #Ankara #Kızılay #GüvenPark #Patlama #BombalıSaldırı #AnkaradaBombalıSaldırı #KızılaydaPatlama #AnkaradaPatlama