logo

19 Mayıs ve Gençlik Haftası Kutlamaları Ataşehir Programı

19 Mayıs ve Gençlik Haftası Kutlamaları Ataşehir Programı

15 Mayıs günü başlayan Gençlik Haftası ve 19 Mayıs Atatürk’ü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı Kaymakamlık ve Belediye tarafından düzenlenen etkinliklerle kutlanıyor.

Recep Kenan / itvhaber.com

15 Mayıs günü Ataşehir Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından çelenk sunumuyla başlayan Gençlik Haftası ve19 Mayıs Atatürk’ü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı, resmi kutlamam programı 19 Mayıs 2024 Pazar günü saat 07.00’debaşlayacak ve gece saat 24.00’de sona erecek.

15 MAYIS – 21 MAYIS “GENÇLİK HAFTASI”

19 Mayıs Atatürk’ü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında düzenlenen “Gençlik Haftası” Kutlama programı 15 Mayıs Çarşamba günü saat 07.00 başlayıp, 21 Mayıs Salı günü saat 24.00’da sona erecektir.

 “GENÇLİK HAFTASI” 15 MAYIS ÇARŞAMBA GÜNÜ BAŞLADI

15 Mayıs Çarşamba günü başlayan “Gençlik Haftası”nda bütün okullar, kamu ve özel kuruluşlar, binalar, iş yerleri, tören alanları, yollar ilçe meydanları bayrak döviz ve Atatürk posterleri ile süsleniyor.

GENÇLİK VE SPOR İLÇE MÜDÜRLÜĞÜ ÇELENK SUNDU

Gençlik Haftası Kutlama programı 15 Mayıs 2024 Çarşamba günü saat 10.00’da Ataşehir Cumhuriyet Meydanı Atatürk Anıtı’na Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü törenle çelenk sundu.

19 MAYIS KUTLAMASI ATATÜRK ANITINA ÇELENK SUNUMUYLA BAŞLIYOR

19 Mayıs Atatürk’ü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı kutlama töreni 19 Mayıs günü Ataşehir Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından saat 10:00’da sunulacak. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında Cumhuriyet Meydanındaki Atatürk Anıtına çelenklerin sunulmasını takiben başlayacak saygı duruşundan sonra İstiklal Marşı eşliğinde Bayrağımız göndere çekilecek.

19 MAYIS RESMİ KUTLAMA TÖRENİ FAİK SOMER’DE DEVAM EDİYOR

19 Mayıs Atatürk’ü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı Resmi kutlama programına, günün anlam ve önemine uygun programla Saat: 11:00 Prof.Faik Somer Spor Lisesi’nde devam edilecek.

ATAŞEHİR BELEDİYESİ E 19 MAYIS KUTLAMA PROGRAMI

19 MAYIS GENÇLİK BAYRAMI ATAŞEHİR BELEDİYESİ ETKİNLİK PROGRAMI

Ataşehir’de büyük coşkuyla kutlanacak 19 Mayıs Gençlik Bayramı’na Atapark ev sahipliği yapacak. Gençler gün boyunca spora, müziğe ve eğlencelere doyacak.

TARİHÇİ – YAZAR İLBER ORTAYLI SÖYLEŞİSİ

Ataşehir Belediyesi 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nın 105’inci yıl dönümünü; coşkulu konserler, spor etkinlikleri ve Tarihçi – Yazar İlber Ortaylı’nın söyleşisiyle kutlayacak.

PELİN BATU, İLBER ORTAYLI, AYSU TÜRKOĞLU ATAŞEHİR’DE

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında, Ataşehir Belediyesi’nin düzenleyeceği ilk etkinlik programı Pelin Batu’nun moderatörlüğünde büyük Tarihçi ve Yazar Prof. Dr. İlber Ortaylı ile üç okyanusu kulaçlamış 23 yaşındaki yüzücü Aysu Türkoğlu’nu buluşturacak olan “Cumhuriyet Denizi’nde 105 Yıl” isimli söyleşi programıyla başlayacak.

YARIŞMA, SPOR VE ETKİNLİK

Ataşehir Belediyesi 19 Mayıs Gençlik Bayramı’nın kutlama programı çerçevesinde Kayışdağı 80. Yıl Cumhuriyet Parkı’nda basketbol, voleybol, futbol ve tenis yarışmaları ile zumba etkinlikleri düzenlenecek.

RUBATO, KÖFN VE MADRİGAL ATAŞEHİR GENÇLİĞİYLE

19 Mayıs Pazar günü Atapark’ta saat 16.00’da başlayacak Gençlik Bayramı kutlama programında Ataşehir Belediyesi Gençlik Senfoni Orkestrası, 19 Mayıs kutlamaları için hazırladığı özel bir programla sahne alacak. Devamında üç ünlü müzik grubu; Rubato, Köfn ve Madrigal Ataşehirli gençlerle buluşacak. 

Paylaşın:
Etiketler: » » » » » » »
#

SENDE YORUM YAZ