logo

13 Ekim 2023

2023 Voleybol Kadınlar Şampiyonlar Kupası, Kupa ve Madalyalar Sahiplerini Buldu

2023 Voleybol Kadınlar Şampiyonlar Kupası, Kupa ve Madalyalar Sahiplerini Buldu

2023 Kadınlar AXA Sigorta Şampiyonlar Kupası’nda kupa ve madalyalar, Fenerbahçe Opet ile VakıfBank finali ardından törenle sahiplerini buldu.

2023 Voleybol Kadınlar AXA Sigorta Şampiyonlar Kupası’nda Kupa ve Madalyalar Sahiplerini Buldu.

2023 Voleybol Kadınlar AXA Sigorta Şampiyonlar Kupası’nda kupa ve madalyalar, Fenerbahçe Opet ile VakıfBank takımları arasında oynanan final karşılaşmasının ardından yapılan törenle sahiplerini buldu.

AXA Sigorta Şampiyonlar Kupası’nı ikinci sırada tamamlayan Fenerbahçe Opet takımına madalyalarını; AXA Sigorta Bireysel ve Kurumsal Teknik Başkanı Barış Altın ve AXA Sigorta Mali İşler Başkanı Tuğba Karataş Arıcan, ikincilik şiltini AXA Sigorta Hasar Başkanı ve İcra Kurulu Üyesi Eray Kangal takdim etti.

AXA Sigorta Şampiyonlar Kupası’nda beşinci kez şampiyonluğa ulaşan VakıfBank takımına madalyalarını AXA Sigorta Satış Pazarlama ve Sağlık Başkanı Sanem Çıngay Buçukoğlu, kupasını İstanbul Valisi Davut Gül, TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ ve AXA Sigorta Hayat Emeklilik Başkanı Olgun Küntay takdim etti.

Final karşılaşmasının ‘En Değerli Oyuncusu’ (MVP) seçilen VakıfBank takımından Jordan Thompson’a ödülünü TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ takdim etti.

Karşılaşma sonrasında ayrıca; TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, 2023 CEV Erkekler Avrupa Voleybol Şampiyonası’nda final karşılaşmasını yöneten, Türk voleybol hakemliğini Avrupa ve dünya salonlarında başarıyla temsil eden Uluslararası Voleybol Hakemimiz Ozan Çağı Sarıkaya’yı tebrik ederek teşekkür plaketi takdim etti.

Paylaşın:
Etiketler: » » » » » »
#

SENDE YORUM YAZ