logo

Ataşehir Kaymakamlık Kupası Kros Yarışması Sona Erdi

2017-2018 Eğitim-Öğretim yılı Ataşehir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı okullar arasında düzenlenen Ataşehir Kaymakamlık Kupası Kros ve Valilik Kupası seçmeleri koşuldu.

2017-2018 Eğitim-Öğretim yılı Ataşehir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı okullar arasında düzenlenen Ataşehir Kaymakamlık Kupası Kros Yarışması  ve 48.İstanbul Valilik Kupası Kros Yarışmasına katılacak İlçemiz takımlarını seçme yarışması  03 Ocak 2018 Çarşamba günü saat 10:00’da Üsküdar ilçesi Validebağ Korusu Kros Parkurunda Küçükler, Yıldızlar ve Gençler kız/erkek kategorilerinde koşuldu.

Kros yarışmasına Ataşehir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı okullarından Küçük Kızlarda 33,Küçük Erkeklerde 28,Yıldız kızlarda 36,Yıldız Erkeklerde 48,Genç Kızlarda 40 ve Genç Erkeklerde 42 olmak üzere 227 sporcu öğrenci katıldı. Kentin yoğun trafik ve stresinden biraz olsun uzaklaşan öğrenciler kros koşusu ile doğa ile iç içe keyifli dakikalar geçirdiler.

Ferdi ve Takım olarak dereceye giren sporcu öğrencilere kupa ve madalyaları Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Seyfi Güneysu ile Beden Eğitimi Öğretmenleri tarafından verildi. Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Seyfi Güneysu, Kros Yarışmasına katılan öğrencilere eğitim-öğretim hayatlarında başarılar dilediler.

FERDİ  SIRALAMA:

KÜÇÜK KIZLAR:

1-Şevval Çatalca         Rabia Leman İ.H.O

2-Merve Akpınar        Orhan Veli O.O

3-Şevval Çelik             Ali İhsan Hayırlıoğlu O.O

4-Rojin Yıldız              Sare Selahattin Uzer O.O

5-Meryem Polat         Ali İhsan Hayırlıoğlu O.O

6-Elif Doğan               Rabia Leman İ.H.O

KÜÇÜK ERKEKLER:

1-Ali Karadeniz          Ali İhsan Hayırlıoğlu O.O

2-İlker Saygılı            Orhan Veli O.O

3-Yunus Keskin          Sare Selahattin Uzer O.O

4-Emirha Biçer          Ali İhsan Hayırlıoğlu O.O

5-Mikail Yılmaz         Duriye Nuriye Endürüst O.O

6-Devrim A.Özgün     Orhan Veli O.O

YILDIZ KIZLAR:

1-Açelya Saygılı         Orhan Veli O.O

2-Aslı Yılmaz              Duriye Nuriye Endürüst O.O

3-Sedanur Yılmaz       Piri Reis O.O

4-Aslı Muşuk               Duriye Nuriye Endürüst O.O

5-Merve Kutlay          Rabia Leman İ.H.O

6-Melike Ozan           Ali İhsan Hayırlıoğlu O.O

YILDIZ ERKEKLER:

1-Turhan Karasoy        Duriye Nuriye Endürüst O.O

2-Arda Erdem              Rabia Leman İ.H.O

3-İsmail Aldırmaz        Duriye Nuriye Endürüst O.O

4-Mutlucan Polat         Ali İhsan Hayırlıoğlu O.O

5-Bektaş Yetimoğlu     Duriye Nuriye Endürüst O.O

6-Baran Yağcı                 Ali İhsan Hayırlıoğlu O.O

GENÇ KIZLAR:

1-Beyzanur Demir         Mevlana M.T.A.L

2-Şüheda Tülü               Dr.Nurettin Erk M.T.A.L

3-Şilan Cengiz                İbrahim Müteferrrika M.T.A.L

4-Merve Uğurlu             Prof Faik Somer Spor Lisesi

5-Selen Beyza Yılmaz     Prof Faik Somer Spor Lisesi

6-Arjin Çakmak              Prof Faik Somer Spor Lisesi

GENÇ ERKEKLER:

1-Doğan Yılmaz             Prof Faik Somer Spor Lisesi

2-Fırat Özyağcı              Esatpaşa A.İ.H.L

3-Yasin Cengizoğlu        Mehmet Rauf M.T.A.L

4-Hasan  Bafaslı            İbrahim Müteferrrika M.T.A.L

5-Cenker Çoşkun           Mehmet Rauf M.T.A.L

6-Hasan Mert Erdal      Mehmet Rauf M.T.A.L

TAKIM SIRALAMASI:

KÜÇÜK KIZLAR:

1-Rabia Leman İ.H.O

2-Sare Selahattin Uzel O.O

3-Ali İhsan Hayırlıoğlu O.O

4-Orhan Veli O.O

5-Emlak Konut O.O

6-Duriye Nuriye Endürüst O.O

KÜÇÜK ERKEKLER:

1- Orhan Veli O.O

2- Sare Selahattin Uzel O.O

3- Ali İhsan Hayırlıoğlu O.O

4- Duriye Nuriye Endürüst O.O

5- Emlak Konut O.O

6- Rabia Leman İ.H.O

YILDIZ KIZLAR:

1- Orhan Veli O.O

2- Duriye Nuriye Endürüst O.O

3- Rabia Leman İ.H.O

4- Sare Selahattin Uzel O.O

5- Piri Reis O.O

6- Ali İhsan Hayırlıoğlu O.O

7- Emlak Konut O.O

YILDIZ ERKEKLER:

1- Duriye Nuriye Endürüst O.O

2- Rabia Leman İ.H.O

3- Ali İhsan Hayırlıoğlu O.O

4- Orhan Veli O.O

5- Sare Selahattin Uzel O.O

6- Piri Reis O.O

7- Emlak Konut O.O

8-Celal Yardımcı O.O

GENÇ KIZLAR:

1-Prof Faik Somer Spor Lisesi

2-Dr.Nurettin Erk M.T.A.L

3-İbrahim Müteferrika M.T.A.L

4-Ataşehir A.L

5-Mehmet Rauf M.T.A.L

6-Mevlana M.T.A.L

7- Mehmet Rauf M.T.A.L

8-Özel Kuzey A.L

9-Mustafa Kemal A.L.

GENÇ ERKEKLER:

1- Mehmet Rauf M.T.A.L

2- İbrahim Müteferrika M.T.A.L

3-Esatpaşa A.İH.L

4- Prof Faik Somer Spor Lisesi

5- Dr.Nurettin Erk M.T.A.L

6- Mustafa Kemal A.L.

7- Ataşehir A.L

8-Özel Batı Ataşehir Doğa Bilim A.L

9- Özel Kuzey A.L

10- Mehmet Rauf M.T.A.L

Etiketler: » » » » » » » » » » » » »
Share
639 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ