logo

Kadıköy Belediyesi 40. Kuruluş Yıldönümü Kutlandı

Kadıköy Belediyesi 40. Kuruluş Yıldönümü Kutlandı

Kadıköy Belediyesi’nin 40. kuruluş yıldönümü Başkan Mesut Kösedağı ile birlikte önceki belediye başkanlarının da katıldığı etkinlikle kutlandı.

Recep Kenan / itvhaber.com

Kadıköy Belediyesi‘nin 40. kuruluş yıldönümü, başkan, yönetici ve çalışanlarının katılımıyla Bostancı Gösteri Merkezi’ndeki Pinhani konseri ile kutlandı.

Kadıköy Belediyesi’nin 40. kuruluş yıldönümü Başkan Mesut Kösedağı ile önceki başkanlar, Serdil Dara Odabaşı, Aykurt Nuhoğlu ve Selami Öztürk’ün katıldığı programla kutlandı. Programa Kadıköy Belediyesi eski yeni çalışanları da katıldı.

KADIKÖY BELEDİYESİ 40’LAR KULUBÜNE KATILDI 

Kadıköy Belediyesi tarafından yapılan açıklamada, “Belediyemiz de 40’lar kulubüne katıldı.  Kadıköy Belediyesi’nin 40. kuruluş yıldönümünü, dünden bugüne bu hikayede payı olan başkan, yönetici ve çalışanlarımızla Bostancı Gösteri Merkezi’nde Pinhani konseri ile kutladık. Çok daha güzel hikayeleri hep birlikte yazacağız.” İfadeleri yer aldı.

İYİ Kİ KADIKÖYLÜYÜZ!

Kadıköy Belediyesi 40. Yıl kutlaması ile ilgili paylaşım yapan Başkan Mesut Kösedağı, paylaşımında “Kadıköy Belediyesi olarak 40 yıldır komşularımıza hizmet etmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Bizler, 40 yılı deviren mazimiz, bu 40 yıl boyunca yaptığımız tüm çalışmalarla belediyecilikte öncü bir geleneği var etmiş büyük bir aileyiz. İyi ki Kadıköylüyüz!” ifadelerine yer verdi.

Paylaşın:
Etiketler: » » » » » »
#

SENDE YORUM YAZ