logo

10 YIL ÖNCEKİ AİLE BİRLİĞİ OKULU ZİYARET ETTİ

hasan_leyli_Hasan Leyli Ortaokulu’nun 10 yıl önceki Okul Aile Birliği ekibi okulu ziyaret ederek bir dönem emeklerinin geçtiği okula ve Müdür Kadir Sun’a konuk odular.

Recep Kenan/itvhaber.com

Hasan Leyli Ortaokulu Aile Birliği ve Okul Müdür Kadir Sun konukları İrfan Zeki Er’in okul müdürü olduğu 10 yıl önceki Ortaokulu Aile Birliği üyelerini kahvaltı vererek ağırladılar.

Okulda düzenlenen ve eski ile yeni okul aile birliği üyelerini bir araya getiren kahvaltıya; CHP Ataşehir İlçe Kadın Kolları Başkanı Nihal Erol ve Başkan Yardımcısı Sevil Kurtoğlu’da katıldı.

Turgay Kılıç, Rüya Duruk, Zerin İzci, Nevin Cura, Hava Özer, Ayşegül Polat’tan oluşan Hasan Leyli Ortaokulu Aile Birliği’nin 10 yıl önceki üyeleri, yeni üyelerle tanışarak, deneyimlerini aktardılar.

hasan_leyli_oo (10)

10 yıl önce görev yapan o zamanki şekliyle Hasan Leyli İlk Öğretim Okulu Koruma Derneği üyeleri her yıl toplanarak anıları tazelediklerini kaydeden o gün dernek, şimdiki şekliyle Alile Birliği Başkanı Turgay Kılıç, Okul Müdür Kadir Sun ve şimdiki Alile Birliği üyelerinden gelen talep ile bu yılki toplantılarını okulda yaptıklarını kaydederek; “10 yıl önce ekip olarak uyumlu bir çalışmamız oldu. Dönemin okul müdürü İrfan Zeki Er’in de desteği ile Kadıköy Belediyesi’nin katkısı ve yardımlarla okula konferans salonu kazandırdık, kapıları yeniledik” dedi.

Okul Müdürümüz Kadir Sun, okula ve öğrencilere hizmet etmenin bayrak yarışı olduğunun bilincinde olduklarını, bugünkü güzellerin önceki birlik zamanında atılan temeller üzerinde yeşerdiğinin vurgusunu yaptı. Sun, konukları eski okul aile birliği üyelerine emekleri için teşekkürler etti.

hasan_leyli_oo (11)

hasan_leyli_oo (6)

Etiketler: » » » » » »
Share
3146 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

#

10 YIL ÖNCEKİ AİLE BİRLİĞİ OKULU ZİYARET ETTİ” için 1 yorum

  1. recep : diyor ki:

    10 YIL ÖNCEKİ AİLE BİRLİĞİ OKULU ZİYARET ETTİ
    AYRINTI HABERİMİZDE, TIKLAYINIZ…
    https://www.itvhaber.com/?p=87355
    #HasanLeyliOrtaokulu #OkulAileBirliği #itvhaber #KadirSun #HasanLeyliOrtaokuluAileBirliği #İrfanZekiEr #TurgayKılıç