logo

Ak Parti Atahşehir’in ‘Vefa Toplantısı’nda Seçim Startı

Ak Parti Ataşehir İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen, kuruluşundan bu güne ilçe teşkilatında görev alan yöneticilerin davet edildiği “Vefa Yemeği” seçim startı toplantısına dönüştü.

Recep Kenan/itvhaber.com

AK Parti Ataşehir İlçe Başkanlığı tarafından vefa Yemeği ve istişare toplantısı Zübeyde Hanın Hizmet İçi Eğitim Enstitüsünde gerçekleştirildi.

İlçe Başkanı Ahmet Özcan ve Yönetim Kurulunun ev sahipliğinde AK Parti Ataşehir İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen istişare ve vefa buluşmasına Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Vedat Demiröz, İstanbul Milletvekili Serkan Bayram ve AK Parti Ataşehir İlçe Başkanı Av. Ahmet Özcan ile birlikte; AK Parti İl Yönetim Kurulu üyesi İrem Selay Atay, 27.Dönem Milletvekili Adayları aynı zamanda Kadın Kolları MKYK Üyesi Esma Ersin, Ahmet Ayhan Kayaoğlu, Gonca Toran İmamoğlu, Sancaktepe Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Genç, Kadın Kolları Başkanı Neslihan Yurtdagül, Gençlik Kolları Başkanı Fatih Kayacı, AK Parti Meclis Grup Başkan Vekili Mustafa Cevat Arzık, Belediye Meclis Üyesi Adayları, Geçmiş Dönem İlçe Başkanlarından Kurucu Başkan Av. Rıza Saka, Av. Nimetullah Topu, Ak Parti Ataşehir İlçe Başkanlığı Ana Kademe Yönetim ve Yürütme Kurulu üyeleri, Milletvekili Adayları, Belediye Başkan Aday Adayları, partililer ve davetliler katıldı.

Program AK Partinin kuruluşunun 16.Yıl dönümü ile ilgili geçmişten günümüze tanıtım videosu gösterildi.

İstişare ve vefa buluşmasında İstanbul Milletvekili Serkan Bayram,  AK Parti İl Yönetim Kurulu üyesi İrem Selay Atay, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Vedat Demiröz, AK Parti Ataşehir İlçe Başkanı Av. Ahmet Özcan konuşma gerçekleştirdi.

Birlik ve beraberlik içinde yapılacak çalışmanın önemime işaret edildiği konuşmalarda, ilçe yönetimi ile hep birlikte belirlenecek aday ile birlikte özveri ile çalışarak Ak Partili belediyecilik anlayışını Ataşehir kazandırmak Ataşehir Belediyesi’ni Ak partili yapmak için mücadele verilmesinin gereğine işaret edildi.

Recep Kenan paylaştı: 5 Kasım 2018 Pazartesi

Ak Parti’de seçim takviminin işlemeye başladığı, başvurularından itibaren aday adaylarına da çalışma programı yapılacağı, seçimi kazanmak için hep birlikte çalışılmasının gerektiği kaydedilen toplantıda, Ataşehir’e yakışır ismin belirlenmesi ile birlikte aday adayları ile birlikte bütün teşkilatın toplandığı adayları ile Ataşehir Belediyesi’ne Ak Partili başkanın seçilmesi için çalışılması gerektiği vurgulandı.

Recep Kenan paylaştı: 5 Kasım 2018 Pazartesi

Seçim startına dönüşen protokol konuşmalarının ardından geçmiş dönem ilçe başkanları, teşkilat mensuplar ve davetliler toplu hatıra fotoğrafı çekildiler.

 

Etiketler: » » » » » » » » » »
Share
921 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ