logo

Ata Kültür Cafe Üçüncü Şubesiyle Atatürk Mahallesi’nde

Ata Kültür Cafe Üçüncü Şubesiyle Atatürk Mahallesi’nde

Ataşehir Belediyesi’nin ilçe halkına uygun ücretlerle keyifli bir sosyal ortam sağlamak amacıyla kurduğu Ata Kültür Cafelerin sayısı artıyor.

Ataşehir Belediyesi’nin iştiraki olan Ataşehir Kültür ve Eğitim A.Ş. bünyesinde hizmete açılan Ata Kültür Cafe yeni şubesiyle Atatürk Mahallesi Atapark’ta hizmet vermeye başlıyor.

Barbaros Mahallesi’nde bulunan İnovata Girişimcilik ve Kuluçka Merkezi ile İçerenköy Mahallesi’nde bulunan İnal Aydınoğlu Kültür Merkezi’nin ardından 3. şubesiyle birlikte günde ortalama 1000 kişiye hizmet verecek olan Ata Kültür Cafeler, kapılarını her sabah saat 7’de yurttaşlara açıyor.

Bütçe dostu menüsüyle Ataşehirlilerin ve yolu Ataşehir’den geçen tüm yurttaşların uğrak noktası haline gelen Ata Kültür Cafelerde; çay, kahve, sandviç ve tatlı çeşitleri bulunuyor.

Yüksek enflasyon ortamına rağmen 5 TL’ye çay içilebilen Ata Kültür Cafelerde, kahve dalında da 2023 yılında Türkiye 1.’si ve dünya 2.’si seçilen ödüllü kahveler kullanılıyor. Pasta ve sandviçler de günlük üretiliyor.

Kâr amacı gütmeden yurttaşlara; temiz, kaliteli ve ekonomik ürünler sunan Ata Kültür Cafeler, güler yüzlü personeliyle de konuklarından takdir topluyor. 

itvhaber

Paylaşın:
Etiketler: » » » »
#

SENDE YORUM YAZ