logo

ATAŞEHİR BELEDİYESPOR ONEMİ EBİ’YLE DAHA GÜÇLÜ

2017-2018 sezonu hazırlıklarına başlayan Ataşehir Belediyespor Kadın futbol takımı Belarus’un Minsk takımında top koşturan Onemi EBİ’yi transfer ederek kadrosuna kattı.

Recep Kenan/itvhaber.com

Şampiyonluk iddiası ve sloganıyla 2017-2018 sezonu hazırlıklarına başlayan Ataşehir Belediyespor Kadın futbol takımı Kulüp Başkanı Abdullah Der ve yöneticileri, mutlak şampiyonluk hedefiyle ve teknik ekibin istekleri doğrultusunda transfer çalışmalarına başladı.

Bu kapsamda yapılan ilk transfer gerçekleştirilen Beyaz Rusya, Belarus’un Minsk takımında top koşturan Onemi EBİ 2017-2018 sezonunda Ataşehir Belediyespor’un hedefi olan şampiyonluğu gerçekleştirmek için ter akıtacak.

Konu ile ilgili görüşünü aldığımız Ataşehir Belediye Spor Teknik Sorumlusu Taner Öner, mutlak şampiyonluk sloganı ile yola çıktıkları 2017 – 2018 sezonu hazırlıklarına yaptıkları güçlü transferlerle daha da güçlendirdikleri ekipleri ile verecekleri etkili mücadele sonunda hedefleri olan lig şampiyonluğunu göğüslemek istediklerini ifade etti.

Etiketler: » » » » » » » »
Share
1128 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

#

ATAŞEHİR BELEDİYESPOR ONEMİ EBİ’YLE DAHA GÜÇLÜ” için 1 yorum

  1. recep : diyor ki:

    ATAŞEHİR BELEDİYESPOR ONEMİ EBİ’YLE DAHA GÜÇLÜ
    https://www.itvhaber.com/atasehir-belediyespor-onemi-ebiyle-daha-guclu.html#.WUKOABrGVr8.twitter
    #AtaşehirBelediyespor #KadınFutbolTakımı #Belarus #Minsk #OnemiEBİ #Transfer #OnemiEBİAtaşehirde #AbdullahDer #ŞampiyonlukHedefi