logo

Barbaros Mahallesi Yeni Kapalı Pazar Alanına Kavuşuyor

Barbaros Mahallesi Yeni Kapalı Pazar Alanına Kavuşuyor

Sokak pazarlarını modern kapalı pazara dönüştüren Ataşehir Belediyesi, Küçükbakkalköy, Örnek ve Esatpaşa’dan sonra Barbaros Mahallesi de kapalı pazar alanına kavuşturuyor. 

Ataşehir’deki kapalı pazar sayısı artıyor. Küçükbakkalköy, Örnek ve Esatpaşa mahallelerinin ardından Barbaros Mahallesi de kapalı pazar alanına kavuşuyor. 

Haftada iki gün kurulacak kapalı pazarda her cuma günü giyim, aksesuar, ev tekstili ürünleri, her cumartesi günü ise meyve, sebze ve gıda ürünlerinin satışı gerçekleşecek.

Barbaros Mahallesi Mor Amber Sokak’ta hizmet vermeye başlayacak yeni kapalı pazar, 28 Ağustos Cuma gününden itibaren hizmet vermeye başlayacak.

Ataşehir’de kurulan sokak pazarlarını modern kapalı pazar alanlarına dönüştüren Ataşehir Belediyesi, bu sayede pazar esnafının daha iyi şartlarda hizmet verebilmesini ve vatandaşların da hava şartlarından etkilenmeden alışveriş yapabilmesini sağlıyor.

Toplam 5.500 metrekare kapalı alana sahip Barbaros Kapalı Pazar Alanında; Zabıta bürosu, büfe, tuvaletler, elektrik ve jeneratör odası, yönetim odası ve su depoları yer alıyor.

Kapalı pazar açılış töreni 28 Ağustos Cuma günü saat 11.00’da yapılacaktır.

Etiketler: » » » » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ