logo

BAŞKAN İLGEZDİ MUTHARLARA İMAR HAKKINDA BİLGİ VERDİ

BAŞKAN İLGEZDİ MUTHARLARA İMAR HAKKINDA BİLGİ VERDİ

battal_belediye_muhtarlar-0Ataşehir İlçesi’nde bulunan 17 mahallenin muhtarıyla buluşan Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi, mahallelerin sorunlarına çözüm üretmek için bir toplantı yaptı.

Başkan İlgezdi İlçedeki 17 Muthara Tek Tek İmar Hakkında Bilgi Verdi

Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi, Ataşehir İlçesi’nde bulunan 17 mahallenin muhtarıyla 11 Kasım Salı günü Belediye Hizmet Binası’nda bir araya gelerek mahallelerin sorunlarına çözüm üretmek için bir toplantı gerçekleştirdi.

battal_belediye_muhtarlar-4

Belediye’nin tüm imkânlarının muhtarların ve mahallelerin hizmetinde olacağını belirten Başkan İlgezdi, Belediye’nin kaynaklarını adil bir şekilde halka hizmet için kullanacaklarını ifade etti. Mahalle muhtarlarının mesai arkadaşları olduğunu söyleyen İlgezdi, muhtarlarla işbirliği ve uyum içinde çalıştıklarını ve çalışacaklarını söyledi.

battal_belediye_muhtarlar-1

Muhtarlar, Başkan İlgezdi’ye, en önemli problemlerinin başında imar konusunun geldiğini aktardılar. İlgezdi ise bu konuyla ilgili mahalle muhtarlarına tek tek bilgi verdi. Yapılan çalışmaların Büyükşehir Belediyesi’nin yetki alanında olduğunu, karara bağlanması durumda hemen çalışmalara başlanacağını aktardı.

battal_belediye_muhtarlar-2battal_belediye_muhtarlar-3battal_belediye_muhtarlar-5

Etiketler: » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ