logo

BAŞKAN İLGEZDİ’YE BİR ÖDÜL DE ÖĞRENCİLERDEN

İstanbul Üniversitesi Vakfı Adıgüzel Güzel Sanatlar Lisesi’nin “Sene Sonu Sergi ve Müzayede”sinde verilen “Yılın En İyileri Ödül”ünü Başkan Battal İlgezdi de aldı.

İstanbul Üniversitesi Vakfı Adıgüzel Güzel Sanatlar Lisesi’nin her yıl düzenlediği “Sene Sonu Sergi ve Müzayede”si bu yıl Ataşehir Belediyesi ile ortak gerçekleşti.

22 Mayıs Pazartesi akşamı Ataşehir Belediyesi Cemal Süreya Etkinlik Merkezi ve Nikah Salonu’nda düzenlenen etkinlikte, Resim Bölümü öğrencilerinin alıcı bulan yapıtlarının geliri, Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı’na bağışlandı.

Geceye damgasını vuran “Yılın En İyileri Ödül Töreni”nde ise yıldız yağmuru vardı. Öğrencilerin oylarıyla “Yılın En İyi Yerel Yöneticisi” seçilen Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi adına ödülünü Başkan Yardımcısı Hüseyin Hışman aldı.

Hayata geçirmiş oldukları sosyal sorumluluk projesi için Adıgüzel Eğitim Kurumları’na teşekkür eden Hışman, Ataşehir Belediyesi’nin her zaman yanlarında olduğunu ve olmaya devam edeceğini belirtti.

Gecede ayrıca Erdem Yener, Berkay Ateş, Pınar Bulut, Cem Karcı, Nur Tuğba Algül, Cem Arslan, Şebnem Schaefer ve Merve Öztürk de hem ödül aldı hem de Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı yararına resim satışı yaptılar.

Etiketler: » » » » » » »
Share
864 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

#

BAŞKAN İLGEZDİ’YE BİR ÖDÜL DE ÖĞRENCİLERDEN” için 1 yorum

  1. recep : diyor ki:

    BAŞKAN İLGEZDİ’YE BİR ÖDÜL DE ÖĞRENCİLERDEN
    https://www.itvhaber.com/baskan-ilgezdiye-bir-odul-de-ogrencilerden.html#.WSVfE7DlzUE.twitter
    #İstanbulÜniversitesiVakfı #Adıgüzel #GüzelSanatlarLisesi #SeneSonuSergi #Müzayede #YılınEnİyileriÖdülü #TürkiyeEğitimGönüllüleriVakfı #BaşkanİlgediyeÖdül #Battalİlgezdi