logo

BATTAL İLGEZDİ ‘BİRLEŞİN, GÜÇ OLUN’

battal_engelliAtaşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla engellilerin birleşerek güç olmalarını istediği bir mesaj yayınladı.

Recep Kenan/itvhaber.com

5 yıldır yaptıkları çalışmalarla çok sayıda engellinin sosyal yaşamda yer almasına, günlük hayatını engel tanımadan sürdürmesine katkıda bulunduklarını vurgulayan Başkan Battal İlgezdi, bu yönde çalışmaları sürdürüleceğini kaydederek; engellilerden birleşerek güç oluşturmalarını isteyip, engelliler ile ailelerinin tüm sorunlarının çözümü için Belediye ve Ataşehirliler olarak hazır olduklarını söyledi.

3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla bir mesaj yayınlayan Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi engelli vatandaşlara hitaben şunları söyledi:
“Ataşehir Belediyesi olarak engellilerin önündeki tüm engellerin kaldırılması için 5 yıldır yaptığımız çalışmalarla çok sayıda engelli kardeşimizin sosyal yaşamda yer almasına, günlük hayatını engel tanımadan sürdürmesine katkıda bulunduk. Bu çalışmalarımız artarak devam ediyor,  edecektir. Bu aşamada, benim engelli kardeşlerimden ve ailelerinden bir isteğim var. Birleşin güç olun. Yaklaşık 8,5 milyon engelli kardeşimizin ortak sesine hiçbir siyasal parti hiçbir kurum kuruluş, yüreklerinde ve beyinlerinde ki engeli kaldırmış insan kulaklarını kapatamaz. Ataşehir Belediyesi olarak gönlümüzü açtığımız engelli kardeşlerim ile ailelerine tüm sorunlarınızın çözümü için yerel yönetim olarak biz, insan olarak tüm Ataşehirliler hazırız diyor sevgi ve saygılarımı sunuyorum.”

Etiketler: » » » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ