logo

Çankırı Ilgaz’da Korkutan Yangın Kontrol Altında

Çankırı’nın Ilgaz ilçesi şehir merkezinde 7 katlı binanın çatısında çıkan yangın Çankırı ve Ilgaz ile birlikte çevre ilçeler Kurşunlu ve Tosya itfaiye ekipleri tarafından kontrol altına alındı.

Recep Kenan/itvhaber.com

Çankırı’nın Ilgaz ilçesi şehir merkezinde bir binanın çatısında yangın çıktı. Yangına Ilgaz itfaiyesi ve ihbarı alır almaz hareket eden Çankırı itfaiyesi ile birlikte çevre ilçeler Tosya ve Kurşunlu itfaiyeleri tarafından müdahale edildi.

Ilgaz Merkezde 7 katlı binanın çatısında çıkan yangın, itfaiye ekiplerinin müdahalesi sonucunda kontrol altına alındı. Yangını söndürme ve soğutma çalışmaları devam ediyor.

Çankırı, Ilgaz, Tosya ve Kurşunlu itfaiye ekipleri tarafından yapılan müdahale ile kontrol altına alındı.  Çankırı Belediyesi İtfaiye Müdürü Ahmet Semerci’den alınan bilgiye göre, itfaiye ekipleri tarafından kontrol altına alınan yangının söndürülmesinden sonra çıkış nedeni ile ilgili araştırma başlatılacak.

Sosyal medyada paylaşılan Ilgaz’daki yangın görüntüleri amatör kameralara böyle yansıdı.

Sedat Akıncı paylaştı: 4 Kasım 2017 Cumartesi

Etiketler: » » » » » » » » »
Share
3250 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

#

Çankırı Ilgaz’da Korkutan Yangın Kontrol Altında” için 1 yorum

  1. recep : diyor ki:

    Çankırı Ilgaz’da Korkutan Yangın Kontrol Altında
    https://www.itvhaber.com/cankiri-ilgazda-korkutan-yangin-kontrol-altinda.html#.Wf4NAqSxAp4.twitter
    #Çankırı #Ilgaz #IlgazdaKorkutanYangın #YangınKontrolAltında #Çankırıİtfaiyesi #Ilgazİtfaiyesi #ÇankırıBelediyesi #İtfaiyeMüdürü #AhmetSemerci #itvhaber