logo

ÇEKAP, ERSOY KAŞAK’LA DEVAM EDİYOR

cekap_platformÇankırı Ekonomik Kalkınma ve Dayanışma Platformu (ÇEKAP)’nun 2.Olağan Genel Kuruluna Ataşehir’deki dernek merkezinde yapıldı. ÇEKAP’ın Başkanı yine Ersoy Kaşak. 

Recep Kenan/itvhaber.com

Çankırı Ekonomik Kalkınma ve Dayanışma Platformu (ÇEKAP)’nun 2.Olağan Genel Kurulu’nda yapılan seçimde Kurucu Başkan rahmetli Vahap Yartaş’tan sonra göreve gelen Ersoy Kaşak Başkanlığındaki yeni yönetim kurulu belirlendi.

platform (1)

Ataşehir Yeniçamlıca Mahallesi’ndeki merkezinde yapılan Çankırı Ekonomik Kalkınma ve Dayanışma Platformu (ÇEKAP)’nun 2.Olağan Genel Kuruluna Tuzla Müftüsü Ahmet Silkin ile birlikte; Ak Parti İstanbul İl Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Erdoğan, Ak Parti İl eski yöneticisi ve 26. Dönem Milletvekili Adayı Erdal Yılmaz, Ak Parti Pendik İlçe Başkanı Rüstem Kabil, Ak Parti Ataşehir İlçe Başkan yardımcıları Sinan Ayrancı ve Selami Kaplan, CHP Ataşehir İlçe Başkan Yardımcısı Ertuğrul Baysal, Çankırı Eğitim, Kültür ve Yardımlaşma Vakfı Başkanı Sami Soydal, İstanbul Çankırı Dernekleri Federasyonu (ÇANDEF) Genel Başkanı Zekeriya Açıkgöz, Pendik Belediye Meclisi Ak Partili Üyesi Osman Uçak, Tuzla Belediye Meclis Ak Partili Üyesi Salih Gündoğdu, başkan ve yöneticilerinden oluşan Çankırı dernek ve STK temsilcileri ile ÇEKAP yönetim kurulu üyeleri ve dernek üyeleri katıldı.

platform (34)

Kurucusu ve ilk başkanları olan rahmetli Vahap Yartaş’ın kendilerine emaneti olarak nitelediği Çankırı Ekonomik Kalkınma ve Dayanışma Platformu (ÇEKAP)’nu yaşatmak için kendisi ve yönetim kurulu arkadaşları ile birlikte her türlü fedakarlığı yapacaklarını kaydeden Çankırı Ekonomik Kalkınma ve Dayanışma Platformu (ÇEKAP) Başkanı Ersoy Kaşak, katılımcıları selamlarken, birlikte görev yaptığı yönetim kurulu arkadaşlarına kendisine verdikleri destekten dolayı teşekkür etti.

platform (33)

Hüseyin Çakır tarafından okunan Faaliyet Raporu ile bütçenin Genel Kurulun görüşüne sunulmasından sonra oylanarak kabul edildi.

Yeni yönetimin seçimine geçildi. Divan Kurulu’na verilen tek liste ile gidilen seçimi Ersoy Kaşak’ın başkanlığındaki yönetim kurulu üyelerinden oluşan üyeler oy birliği ile yönetime seçildi.

Aralarında Erdal Yılmaz, Zekeriya Açıkgöz, Sami Soydal ve Tuzla Müftüsü Ahmet Silkin’in bulunduğu konuşmacılar Genel Kurula hitap ederek, siyasi partilerde temsilci bulundurmanın önemine değindiler. Dernek çalışmaları ile birlikte yürütülmesi gereken siyasi parti üyeliklerinin, kendilerine yakın buldukları partinin gençlik kollarından çalışmaya başlayarak her kademede görev alarak yükselmeleri gerektiğini söylediler.

platform (27) platform (57)

2.Olağan Genel Kurul’da Göreve Gelen Ersoy Kaşak Başkanlığındaki Yönetim Kurulu Asil Üyeleri

Yeni Çankırı Ekonomik Kalkınma ve Dayanışma Platformu (ÇEKAP) Yönetimi:

ASİL YÖNETİM KURULU ÜYELERİ

1-Ersoy Kaşak
2-Mustafa Doğan
3-Yaşar Kahraman
4-Engin Yıldırım
5-Mustafa Mamaş
6-Nurettin Yartaşı
7-Salih Gündoğdu
8-Gülseren Kışla
9-Zeynettin Aydın
10-Arif Ünal
1 1-Hüseyin Pilavcı

YEDEK YÖNETİM KURULU ÜYELERİ
1-Ali Nadir Dönmez
2-Osman Kapancı
3-İsmail Demiray
4-Hüseyin çakır
5-Mustafa Esen
6-Harun Oflaz
7-Halil İbrahim Orta
8-Ali Altay
9-Gönül Demir
10-Faruk İmamoğlu
11-Murat Yazdıran

DENETLEME KURULU ASİL ÜYELERİ
1 -irfan Sertdemir
2-Mevlit Erdogan
3-Bora Altunel

DENETLEME KURULU YEDEK ÜYELERİ
1-Erdal Çağlar
2-Murat Esen
3-Zekeriya Ilıca

YÜKSEK İSTİŞARE KURULU ÜYELERİ
1-Erdal Yılmaz
2-Bilal Abanik
3-İlker Karataş
4-Adil Kandemir
5-Arif Öztürk
6-Yusuf Aslan
7-Özgür Uysal
8-Mehmet Erdoğan
9-Abdurrahman Aksöz
10-Sinan Ayrancı
1 1-Bayram Aslan

platform (5) platform (15) platform (36) platform (40) platform (41) platform (43) platform (54) platform (63) platform (65)

Etiketler: » » » » » »
Share
1703 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

#

ÇEKAP, ERSOY KAŞAK’LA DEVAM EDİYOR” için 1 yorum

  1. recep : diyor ki:

    ÇEKAP, ERSOY KAŞAK’LA DEVAM EDİYOR
    AYRINTI HABERİMİZDE, TIKLAYINIZ…
    https://www.itvhaber.com/?p=85428
    #Çankırı #ÇEKAP #OlağanGenelKurul #Ataşehir #Dernek #VahapYartaş #ErsoyKaşak #itvhaber