logo

CEM ARSLAN ‘MADDE BAĞIMLILIĞI’ İÇİN ATAŞEHİR’DE

CEM ARSLAN ‘MADDE BAĞIMLILIĞI’ İÇİN ATAŞEHİR’DE

cemFarkındalık Platformu, madde bağımlılığının 10’lu yaşlara kadar düştüğüne dikkat çekmek, anne babaları bilgilendirmek için radyocu Cem Arslan’ı Ataşehirlilerle buluşturuyor. 

Konuyla ilgili yapılan açıklamada Farkındalık Platformu tarafından tiyatro 3023 salonunda yapılacak olan panelin tüm anne babalara açık ve ücretsiz olduğu duyuruldu.

Farkındalık Platformu tarafından radyocu Cem Arslan’ın konuşmacı olarak katılacağı panel duyurusu ve daveti şöyle:

Bilindiği gibi madde bağımlılık yaşı ülkemizde ne yazık ki son yıllarda 10’lu yaşlara kadar düşmüştür. Buda bizi son derece endişelendirmektedir. Konuya dikkat çekme ve anne babaları bilgilendirmek için bizlerde Farkındalık Platformu olarak bir çalışma yapmaya karar verdik.

Yıllardır bu alanda çalışmalar yapan ünlü radyocu Cem Arslan  ‘Madde bağımlılığında Ailenin önemi ‘konulu bir panel vererek projemize katkı sağlayacaktır.

12 Kasım cumartesi günü dostumuz Veysel Diker ‘e ait tiyatro 3023 salonunda yapılacak olan panel ücretsiz ve tüm anne babalara açıktır.

KONUŞMACI     :CEM ARSLAN

TARİH                   :12 KASIM CUMARTESİ

YER                        :TİYATRO 3023 Barbaros Mh. Ihlamur Bulv. Leylak Sk. Ağaoğlu Andromeda Avm. Kat:-2 Batı Ataşehir / İstanbul

cem1

Etiketler: » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ