logo

CHP Ataşehir Kadın Kolları Başkanlığı Kongresi Adayları Belli Oluyor

CHP Ataşehir Kadın Kolları Başkanlığı Kongresi Adayları Belli Oluyor

CHP Ataşehir İlçe Başkanlığı Kadın Kolları 5. Olağan Kongresi 2 Haziran 2024 Pazar günü İçerenköy İnal Aydınoğlu Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

Recep Kenan / itvhaber.com

Didem Kadriye Bozdağ, İnal Aydınoğlu Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek Olağan Kongre öncesi CHP Ataşehir İlçe Başkanlığı Kadın Kolları başkan adaylığını açıkladı.

CHP Ataşehir Kadın Kolu Başkan Adayı olarak yola çıktını ifade ederek CHP Ataşehir Kadın Kolları Başkan adaylığını açıklayan Didem Kadriye Bozdağ, “Aydınlanmada ışık olmak için, biz kadınların mutlak varlığının inancı ve gücü ile CHP Ataşehir Kadın Kolu Başkan Adayı olarak yola çıktım. Yoldaşlığınız, desteğiniz gücümüze güç katacaktır.” dedi

İçerenköy İnal Aydınoğlu Kültür Merkezi’nde 2 Haziran 2024 Pazar günü gerçekleşecek olan CHP Ataşehir İlçe Başkanlığı Kadın Kolları 5. Olağan Kongresi’nde şu ana kadar Didem Kadriye Bozdağ ve Hülya Çiçek adaylıklarını açıkladı. Başkan Seval Düzenli’nin  aday olmayacağını açıklaması üzerine 2 adayın yarışacağı CHP Ataşehir Kadın Kolları başkanlığı için yeni aday çıkması beklenmiyor. 

Yeni dönemde aday olmayacağını açıklayan CHP Ataşehir Kadın Kolları Başkanı Seval Düzenli, Kadın Kolları 5. Olağan Kongresi’nde aday olacak adaylara başarı diledi.

CHP Ataşehir Kadın Kollarının kendi iradesi ile genel kurulu gerçekleştirecek yapıya sahip olduğunu kaydeden  CHP Ataşehir İlçe Başkanı Celal Yalçın, adaylara başarı dilediği açıklamasında, “Örgütümüzdeki kadınlar kendi başlarına en doğru kararı vereceklerdir. Önceki dönemlerde emek veren Kadın Kolu Başkanlarımız ile Seval Düzenli ve tüm yöneticilerimize hizmetleri için teşekkürler ediyorum.” ifadelerine yer verdi.

Paylaşın:
Etiketler: » » » » »
#

SENDE YORUM YAZ