logo

CHP Ataşehir Kadın Kolları Başkanlığı Kongresi Adayları Netleşiyor

CHP Ataşehir Kadın Kolları Başkanlığı Kongresi Adayları Netleşiyor

İçerenköy İnal Aydınoğlu Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek CHP Ataşehir İlçe Başkanlığı Kadın Kolları 5. Olağan Kongresi öncesi adaylar netleşiyor.

Recep Kenan / itvhaber.com

Hülya Çiçek, 2 Haziran 2024 Pazar günü İnal Aydınoğlu Kültür Merkezi‘nde gerçekleştirilecek Olağan Kongre öncesi CHP Ataşehir İlçe Başkanlığı Kadın Kolları başkan adaylığını açıkladı.

CHP Ataşehir Kadın Kolu Başkan adayı olarak yola çıktığını vurgulayarak kadınlardan destek isteyen CHP Kadın Kolları Başkan adayı Hülya Çiçek adaylığını şu ifadelerle açıkladı:
Değerli Ataşehirliler;
Kadının Emeği ve Değişimin Gücü diyerek çıktığımız bu yolda siz kadın yol arkadaşlarımın desteği ile üreten, emek veren tüm kadınlarımızın temsiliyeti için sizleri bu yolu birlikte yürümeye davet ediyorum .
CHP ATAŞEHİR KADIN KOLLARI BAŞKAN ADAYI
HÜLYA ÇİÇEK

İçerenköy İnal Aydınoğlu Kültür Merkezi’nde 2 Haziran 2024 Pazar günü gerçekleşecek olan CHP Ataşehir İlçe Başkanlığı Kadın Kolları 5. Olağan Kongresi’nde şu ana kadar Hülya Çiçek ile Didem Kadriye Bozdağ adaylıklarını açıkladı. Başkan Seval Düzenli’nin aday olmayacağını açıklaması üzerine 2 adayın yarışacağı CHP Ataşehir Kadın Kolları başkanlığı için yeni aday çıkması beklenmiyor. 

Yeni dönemde aday olmayacağını açıklayan CHP Ataşehir Kadın Kolları Başkanı Seval Düzenli, Kadın Kolları 5. Olağan Kongresi’nde aday olacak adaylara başarı diledi.

CHP Ataşehir Kadın Kollarının kendi iradesi ile genel kurulu gerçekleştirecek yapıya sahip olduğunu kaydeden  CHP Ataşehir İlçe Başkanı Celal Yalçın, adaylara başarı dilediği açıklamasında, “Örgütümüzdeki kadınlar kendi başlarına en doğru kararı vereceklerdir. Önceki dönemlerde emek veren Kadın Kolu Başkanlarımız ile Seval Düzenli ve tüm yöneticilerimize hizmetleri için teşekkür ediyorum.” ifadelerine yer verdi.

Paylaşın:
Etiketler: » » » » »
#

SENDE YORUM YAZ