logo

Çocuklar Baharı Lale Soğanlarıyla Karşılıyor

Çocuklar Baharı Lale Soğanlarıyla Karşılıyor

Ak Parti Ataşehir İlçe Kadın Kolları, “Ataşehir’de Çocuklarımız Baharı Lale Soğanları ile Karşıladı” kapsamında Halil Atamavcı İlkokulu’nda 100 çocukla lale soğanı ekti.

Ak Parti Ataşehir İlçe Kadın Kolları Tanıtım Medya Başkanlığı’ndan geçilen bilgiye göre, “Ataşehir’de Çocuklarımız Baharı Lale Soğanları ile Karşıladı” programı kapsamında Neslihan Yurtdagül başkanlığındaki Ak Parti Ataşehir İlçe Kadın Kolları 07.03.2017 tarihinde Halil Atamavcı İlkokulu’nda 100’ e yakın çocukla lale soğanı ekimi yaptı.

Ak Parti Ataşehir İlçe Kadın Kolları Başkanı Neslihan Yurtdagül ve ilçe kadın kolları yönetimi, 7 Mart 2017 tarihinde, Küçükbakkalköy Mahallesinde bulunan Şehit Öğretmen Nuriye Ak Ana Okulu’ndaki ve İçerenköy Mahallesindeki Halil Atamavcı İlkokulu’ndaki 100’ e yakın çocukla, 400 lale soğanı ekimi gerçekleştirildi.

Ataşehir İlçe Kadın Kolları Başkanı Neslihan Yurtdagül, “Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın hayatlarımıza sevgi katan elleri toprak ile buluştu. Baharı rengarenk açacak olan lalelerle karşılamak çocuklarımıza sevgi dolu bir ortam yaratacaktır. Sevginin barındığı yerde her zaman daha mutlu ve daha sağlıklı bir nesil yetişecektir.” şeklinde konuştu.

Etiketler: » » » » » » »
Share
457 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ