logo

DKY İnşaat’tan Yenisahralılara Kentsel Dönüşüm İftarı

DKY İnşaat’tan Yenisahralılara Kentsel Dönüşüm İftarı

dky_insaat_yenisahra iftarAtaşehir Sahan Restoran’da, Kentsel dönüşüm çalışmalarını sürdürdüğü Yenisahra Mahallesi’nin önde gelenleri ve kanaat önderlerinin katıldığı iftar verdi.

Recep Kenan/itvhaber.com

Yenisahra mahallesinde 94 bin m2 alanda, Yenisahra Kentsel Dönüşüm Projesi’nin alan çalışmalarını yürüten DKY İnşaat, bölgede çalışmalarını sürdürüyor.

DKY İnşaat’ı temsilen Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ömer Dumankaya’nın katıldığı iftar organizasyonuna Yenisahra Mahallesi’nin önde gelenleri ile birlikte DKY İnşaat yetkilileri katıldı.

Bir süredir çalışmalarını sürdürdüğü Yenisahra Kentsel Dönüşüm Projesi’nde belli bir aşamaya geldiklerini iddia eden DKY İnşaat yetkilileri sürecin giderek hızlanacağı, somut gelişmelerin yakın zamanda görüleceği, ilk kazmayı yakın zamanda vuracaklarını ifade ettiler.

Sahan Restoran Havuzbaşı’nda gerçekleştirilen organizasyonda iftar sonrası mahalle sakinleri, DKY İnşaat Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ömer Dumankaya ve şirket yetkilileri ile sohbet ederken; DKY İnşaat yetkilileri de proje alanında kalan bölge sakinlerinin beklentileri, istekleri ve ihtiyaçlarını tespit etmeye çalıştılar.

Sorular sorarak DKY şirket yetkililerinden bilgi almaya çalışan bölge sakinleri, hala soru işaretleri içeren konularla tam tatmin olamayanlar olduğu halde iftar programından ayrıldılar.

Bir gurup bölge sakini ise, bölgede güçlü firmanın önemli bir proje ile dönüşümü başlatmış olmasının kendileri için önemli kazançlar sağlayacağına dikkat çekerek; DKY İnşaat’ın çalışmalarını desteklediklerini ifade ettiler.

Etiketler: » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ