logo

DOĞUŞSPOR BAŞKANI YİNE TUNCAY AKÇA

DOĞUŞSPOR BAŞKANI YİNE TUNCAY AKÇA

dogus_spor_baskan_tuncay_akcaAtaşehir Doğuş Spor Kulübü’nün  Kulüp binasındaki 14. Olağan Genel Kurulu’nda yapılan seçimde 105 oy alan eski başkan Tuncay Akça başkanlığa yeniden seçildi.

Âşık Veysel Mahallesi’nde bulunan kulüp binasında yapılan kongre sancılı başladı. Bazı üyelerin kurallara uymayarak konuşmalarda ısrar etmeleri ve gerginliği arttıracak söylemlere yer vermeleri kısa sürede ortamı gerdi.

Divanın seçilmesinden sonra normal işlemler devam ederek o gergin hava yerini sakin bir havaya bıraktı.

Toplam 204 üyenin kayıtlı olduğu kulübün kongresinde iki ayrı liste yarıştı.

Saat 17.00 itibariyle sandık açılarak oy sayımına geçildi.  184 üyenin oy kullandığı seçimde Tuncay Akça’nın listesi 105 üyenin oyunu alarak birinci oldu. İkinci listeye 79 oy çıktı.

Bu sonuca göre 14.Olağan genel kurulun da oy kullanan üyeler Tuncay Akça ve ekibini yeniden seçerek güvenlerini yinelediler.

Sayım sonunda yeniden başkan seçilen Tuncay Akça; “Gösterilmiş olan teveccühten dolayı ekibim adına hepinize teşekkür ediyorum. Bundan sonra ben değil biz varız. Samimi olarak söylüyorum. Öbür arkadaşlarla beraber el ele vererek Doğuş Spor A Takımını 1.Amatör Lige çıkartmak için çaba sarf edeceğiz. Onları da tribüne bekliyorum. İnşallah bu çabalarımızla Süper Amatöre de çıkarırız. Ondan sonra gençlere bu işi bırakırız. Gençler bu işi başarıyla götürürler. Bizde ağabeyleri olarak onlara destek vereceğiz. Bugün Doğuş Spor kazanmıştır. Hepinize tekrar teşekkür ederim” dedi.

_atasehir_dogus__spor_Hababam_tuncay_akca (5)

ATAŞEHİR DOĞUŞ SPOR TUNCAY AKÇA

Tuncay Akça’nın başkan seçildiği seçim sonucunda yönetim kurulu asil üyeler de şu isimlerden oluştu:

YÖNETİM KURULU ASİL

Çetin Kayğusuz, Hüseyin Günveren, Cevdet Kuruçay, Çetin Karadağ, İlhan Şahin, Adnan Demir, Murat Batu, Tekin Erdemir, Çağdaş Polat, Mazlum Karatepe

DENETLEME KURULU ASİL:

Cemal Özdemir, Mücahit Şahin, Mustafa Yolcu

DİSİPLİN KURULU ASİL:

Bülent Dalga, Ertekin Yüksel, Umutcan Altınışık

KAYNAK: İSTANBULUM/Ali BAl

Etiketler: » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ