logo

Dr.Öz ve Dr.Yerebakan Kovid 19 Salgınını Değerlendiriyor

Dr.Öz ve Dr.Yerebakan Kovid 19 Salgınını Değerlendiriyor

Türkiye ve ABD’de coronavirüs (kovid 19) salgınında son durumu değerlendirmeye devam ABD’de yaşayan ünlü Dr. Mehmet Öz ve Dr. Halit Yerebakan, pandemideki son durumu paylaştılar.

Recep Kenan/itvhaber.com

Dr. Mehmet Öz ve Dr. Yerebakan Türkiye ve ABD’de coronavirüs son durumu değerlendirmeye devam ediyor!

Enfekte olanlar hastalığı hafif bir şekilde atlatıyor olmasının insanların, “Yakalansam da bağışıklık kazansam” diye düşünmeye başladığına dikkat çekerek;  “Doğru bir yaklaşım mı?” sorusuna yanıt arıyorlar.

 Türkiye ve ABD’de coronavirüs (kovid 19) salgınında son durumu değerlendirmeye devam eden Dr. Mehmet Öz ve Dr. Halit Yerebakan, pandemi ile ilgili soruların yanıtını arıyorlar.

 Pandemide gelinen son durumu değerlendiren, Dr. Mehmet Öz ve Dr. Yerebakan yayınladıkları videoda güncel yanıtlarını aradığı sorular:

• Enfekte olanlar hastalığı hafif bir şekilde atlatıyorlar. Bu nedenle insanlar bir şekilde bu hastalığa yakalansam da bağışıklık kazansam diye düşünmeye başladı. Doğru bir yaklaşım mı?

• Antikor testlerinde ne durumdayız? Bu testlerin bize nasıl bir faydası olacak.

• Kafe ve restoranlara gitmek isteyenlere tavsiyeler.

• Seyahat edenler için neler önerilebiliriz. Yazın tatile gitmek isteyen biri ne gibi riskler alıyor?

• Columbia Üniversitesi’nde yapılan çalışmada sıtma ilacı hidroksiklorokin tedavide ne fayda ne de zararı olduğunu söylendi. Ardından Başkan Trump’da bu ilacı kullandığını ve de takviye olarak çinko aldığını söyledi. Bu tedavi protokolündeki son gelişmeler neler?

• Başkan Trump başlattığı ‘Warp Speed’ projesi nedir?

• Dr. Öz’ün Türk halkına bayram mesajı.

VİDEO LİNKİ İÇİN TIKLAYINIZ..

Etiketler: » » » » » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ