logo

Elegance Emre Optik Yeni Şubesi İle Ataşehirlilerin Hizmetinde

Elegance Emre Optik Yeni Şubesi İle Ataşehirlilerin Hizmetinde

Küçükbakkalköy ve Ataşehir’in önde gelen esnaflarında Recep Akçay, işletmecisi olduğu Elegance Emre Optik Küçükbakkalköy’deki yeni şubesiyle de hizmete başladı.

Recep Kenan / itvhaber.com

Ataşehir‘in esnaflarında Recep Akçay‘ın işletme sahibi olduğu Elegance Emre Optik  8 Haziran Cumartesi günü düzenlenen yoğun katılımlı törenle Küçükbakkalköy’deki yeni şubesinin açılışını yaptı.

İstanbul’da Gözlük sektöründe önde gelen işletmeciler arasında yer alan, sektör örgütlenmesindeki çalışmalarıyla da tanınan Recep Akçay’ın sahibi olduğu Elegance Emre Optik yeni şubesi açılışı Ataşehir Kaymakamı Bekir Dınkırcı ve Ataşehir Belediye Başkanı Onursal Adıgüzel’in katılımı ile açıldı.

8 Haziran Cumartesi günü saat 13.00’de açılışı yapılan Elegance Emre Optik açılışta 300 adet güneş gözlüğünü ücretsiz dağıttı.

Elegance Emre Optik yeni şubesi açılışı, Ataşehir Kaymakamı Bekir Dınkırcı ve Ataşehir Belediye Başkanı Onursal Adıgüzel ile birlikte CHP Ataşehir İlçe Başkanı Celal Yalçın ve Ak PArti Ataşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Naim Yağcı, önceki dönem CHP milletvekili Gazeteci Barış Yarkadaş’ın aralarında olduğu gazeteciler, siyasiler ve siyasi parti ile STK temsilcileri, Türk Kızılayı Ataşehir Şube Başkanı Talha Keleş, iş insanları ile Ataşehirlilerin katılımı ile gerçekleştirildi.

Açılışta konuşan optik sektörünün önde gelen marka ismi Elegance Emre Optik işletmecisi Ataşehirli iş insanı Recep Akçay, Elegance Emre Optik ailesi adına katılımcıları teşekkür ederek, “44 yıl boyunca mesleğimizde nitelik ve zerafetle bu günlere geldik. Bizlere destek veren çalışanlarımız olmak üzere, aile sektörümüze ve destek olan herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Küçükbakkalköylü komşusu olarak hayırlı olsun dileğini ifade eden Ataşehir Belediye Başkanı Onursal Adıgüzel, “Recep bey kıymetli esnaflarımızdan biridir. Aynı zamanda Ataşehir’in ve Küçükbakkalköy’ün önemli markalarından… Bol kazançlar diliyorum” diye konuştu.

Ataşehir Kaymakamı Bekir Dınkırcı, “Ben Recep beyi ve eşi hanımefendiyi aile işletmesini tebrik ediyorum. Bol kazançlar diliyorum. Bundan sonraki, süreçte inanıyorum ve umuyorum ki başarınızı katlayarak devam ettireceksiniz.” Dedi.     

Kaymakamı Bekir Dınkırcı’nın konuşmasından sonra kurdela kesilerek Elegance Emre Optik yeni şubesi hizmete açıldı.

Paylaşın:
Etiketler: » » » » » » » »
#

SENDE YORUM YAZ