logo

Engelli Vatandaşlar İçin Hobi Ve Sanat Atölyeleri Başlıyor

Engelli Vatandaşlar İçin Hobi Ve Sanat Atölyeleri Başlıyor

görselDüşler Akademisi ile Ataşehir Belediyesi, engelli vatandaşların yetenek ve kabiliyetlerini geliştirip hobi kazanmalarını sağlamak için sanat atölyeleri düzenliyor.

Düşler Akademisi ile Ataşehir Belediyesi, kendi öz bakımını yapabilecek oranda engelli vatandaşların yetenek ve kabiliyetlerini ortaya çıkarmak ve artırmak, sosyal etkileşim sağlayabilmek ve onların hobi kazanmalarını sağlamak için sanat atölyeleri düzenlemeye devam ediyor.

Hem engelli vatandaşların hem de engelli vatandaşlara bakan yakınlarının sosyalleşebilmeleri için olanak sağlayan sanat ve hobi atölyeleri, sosyal izolasyonun önüne geçiyor.

Sanat ve hobi atölyeleri; dans, mutfak, müzik, drama, ritim, fotoğrafçılık, enstrüman, kişisel gelişim, film üretim, yoga atölyelerinden oluşuyor.

6-35 yaş arası kendi öz bakımını yapabilecek oranda engelli olan vatandaşlar veya onların yakınları atölyelere katılmak için Düşler Akademisi veya Ataşehir Belediyesi Sosyal Yardım İşler Müdürlüğü’ne başvurabilirler ve telefon hatlarından daha ayrıntılı bilgi alabilirler.

DÜŞLER AKADEMİSİ

Barbaros Mahallesi Fesleğen Sokak No:10

Batı Ataşehir/İstanbul

0216 688 31 53

ATAŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI (Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü)

Barbaros Mahallesi  Şebboy Sokak No:4A

Ataşehir/İstanbul

0216 570 50 00 (Dahili: 1006)

 

Etiketler: » » » » » » » » » » » » » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ