logo

ENGELLİLER İÇİN SEVGİ SELİ’İNDE TOPLANDILAR

sevgi_seli_toplanti (1)Fahri KOL başkanlığındaki Sevgi Seli Engelliler Derneği, Ataşehir İlçe Kaymakamı Karamehmetoğlu’nun da katıldığı Kamu ve Yerel yönetimlerle istişare ve tanışma programı gerçekleştirdi.

Recep Kenan/itvhaber.com

Dernek merkezindeki Sevgi Seli Engelliler Derneği, Kamu ve Yerel yönetimlerle istişare ve tanışma programı Ataşehir İlçe Kaymakamı Zafer Karamehmetoğlu, Ataşehir Belediye Meclisi  1.Başkanvekili Sadi Özata, Dr.Osman Arıkan, Marmara Üniversitesi Öğretim Üyesi Berna Orhan ve iş adamları katıldı.

sevgi_seli_toplanti (5)

Yerel yönetimleri ve İnşaat sektörünü yakından ilgilendiren Sevgi Seli Engelliler Derneği’nin erişebilirlik projelerimizi paylaştıklarını ifade eden Genel Başkan Fahri KOL, Ataşehir’de yeni yapılan kamu alanlarını ve özel  sektör de inşa edilen yerleşim yerlerinin  engellilere uygun yapılmasını istediklerini kaydederek; “Ataşehir de ulaşılabilir sosyal doku haritası projeleri geniş kapsamlı masaya yatırıldı. Marmara Üniversitesi’nin Akademik hocaları ve üst düzey iş adamları projeye destek vereceklerinin sözünü verdiler. Ataşehir Kaymakamı Sn.Zafer Karamehmetoğlu projeyi çok beğendiğini ifade ederek; Sevgi Seli Engelliler Derneği’nin yenilikçi projelerinin Ataşehir’e vizyon kazandırdığına değindi” dedi.

sevgi_seli_toplanti (4)

Kaymakam Karamehmetoğlu’nun, Ataşehir’de engelli gençlere sahip çıkan ve sanatsal eğitimler vererek, önemli işler başardığının altını çizerek yönetim kurulunu ve Başkan Fahri Kol tebrik ettiği program sonrası konuşan Sevgi Seli Engelliler Derneği Genel Başkanı Fahri Kol, katılımcılara teşekkür ettiği şu ifadelerle sözlerini tamaladı: “Programımıza teşrif eden çok değerli Kaymakamımıza, başkanlarımızı ve İş adamlarımıza gönülden teşekkür ediyoruz.”

sevgi_seli_toplanti (2) sevgi_seli_toplanti (3)

Etiketler: » » » » » » » » » »
Share
1034 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

#

ENGELLİLER İÇİN SEVGİ SELİ’İNDE TOPLANDILAR” için 1 yorum

  1. recep : diyor ki:

    ENGELLİLER İÇİN SEVGİ SELİ’İNDE TOPLANDILAR
    AYRINTI HABERİMİZDE, TIKLAYINIZ…
    https://www.itvhaber.com/?p=90841
    #FahriKOL #SevgiSeli #EngellilerDerneği #Ataşehir #Kaymakam #ZaferKaramehmetoğlu #itvhaber #SadiÖzata #OsmanArıkan