logo

ERKAN İNŞAAT PIRLANTA GÖZTEPE’NİN LANSMANINI YAPTI

pirlanta_goztepe_erkan_insaatErkan İnşaat son projesi Pırlanta Göztepe’nin lansmanını gerçekleştirdi. Metrekaresi 7 bin TL’den başlayan Pırlanta Göztepe 20, 22 ve 24 katlı 3 bloktan oluşuyor.

Erkan İnşaat, butik anlayışla inşa etmeye başladığı Fikirtepe Kentsel Dönüşüm Bölgesi’ndeki yeni projesi Pırlanta Göztepe’nin lansmanını, ‘Best Of Göztepe’ konseptiyle Çırağan’da gerçekleştirdi. Erkan İnşaat’ın Fikirtepe’de hayata geçirdiği Pırlanta Göztepe projesi 20,22 ve 24 katlı 3 bloktan oluşmakta. Ticari ünitelerinde bulunduğu Pırlanta Göztepe’de teslimlerin Mayıs 2017 den itibaren başlaması planlanıyor.

PIRLANTA GÖZTEPE PROJESİ

Erkan İnşaat tarafından projelendirilen Pırlanta Göztepe’nin lansmanı bugün yapıldı. Metrekare (m2) birim fiyatları 7 bin TL’den başlayan 20, 22 ve 24 katlı 3 bloktan meydana gelen Pırlanta Göztepe’nin tanıtım toplantısında konuşan Erkan Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Emin Erkan,  projenin lokasyon değerine vurgu yaptı.

Erkan Şirketler Grubu’nun inşaat sektöründeki deneyimi ve ortaya koyduğu projelerle yüksek talebe sahip bir marka konumuna ulaşıldığını vurgulayan Erkan:  “Bu ilgiye yakışan projelere ve İstanbul’a değer katan konsept üretimimize önümüzdeki süreçte de devam edeceğiz” dedi.

ERKAN İNŞAAT

Toplamda 8 bin 774 metrekarelik arsa alanı üzerinde 93 bin 678 metrekarelik inşaat alanında inşa edilen Pırlanta Göztepe projesinde 1+’den 5+1’e kadar değişen farklı tipte daireler yer alacak. Proje bünyesinde toplam 446 konut ve 34 mağazanın bulunduğu geniş bir çarşı da bulunacak. Pırlanta Göztepe bünyesinde ayrıca fitness center, sauna, yürüyüş parkurları, kafe ve restaurantlardan oluşacak.

METREKARE BİRİ FİYAT 7 BİN TL’DEN BAŞLIYOR

Metrekare birim fiyatlarının 7 bin TL’den başladığı Pırlanta Göztepe projesinde taban daire fiyatları 540 bin TL olarak belirlendi. Lansmana özel fırsat döneminde yüzde 10’luk indirimin uygulanacağı projede her bütçeye uygun ödeme planları da hazırlanıyor.

PIRLANTA GÖZTEPE NEREDE?

Tasarımı Çamoğlu Mimarlık tarafından yapılan Pırlanta Göztepe, Bağdat Caddesi’ne yürüme mesafesinde konumlanıyor. Proje, çok sayıda eğitim ve sağlık kuruluşuna yakınlığıyla da dikkat çekiyor.

Etiketler: » » » » » » »
Share
1173 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

#

ERKAN İNŞAAT PIRLANTA GÖZTEPE’NİN LANSMANINI YAPTI” için 1 yorum

 1. recep : diyor ki:

  ERKAN İNŞAAT PIRLANTA GÖZTEPE’NİN LANSMANINI YAPTI |
  İTV Haber:
  AYRINTI HABERİMİZDE, TIKLAYINIZ…
  https://www.itvhaber.com/?p=81818
  #Erkanİnşaat #ErkanİnşaatProjesi #PırlantaGöztepe #Lansman #PırlantaGöztepeTanıtım #PırlantaGöztepeSatış #ErkanŞirketlerGrubu #itvhaber #Pırlanta