logo

EŞOFMANLAR BİZDEN SPOR SİZDEN!

EŞOFMANLAR BİZDEN SPOR SİZDEN!

kis_spor-1Ataşehir Belediyesi’nin her yıl çocuklar için düzenlediği “Kış Spor Okulu” kayıtları 10 Ekim’de başlıyor. Kayıtlar Halkla İlişkişler, Mustafa Saffet ve Neşet Ertaş’ta…

Futbol, basketbol, voleybol, tenis, jimnastik, tekvando ve kick boks dallarından oluşan spor okuluna kayıtlar 10-14 Ekim 2016 tarihleri arasında Ataşehir Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü, Mustafa Saffet Kültür Merkezi ve Neşet Ertaş Kültür Evi’nde yapılacak.

Ataşehir’de ikamet eden, 5 – 15 yaş arası çocukların kayıt olabileceği Kış Spor Okullarına, aileler çocuklarının nüfus cüzdanı ile başvurabilirler.

Sağlıklı nesiller yetiştirmek ve çocukların boş zamanlarını sporla değerlendirmesi amacıyla hazırlanan ve her yıl binlerce öğrencinin katıldığı Kış Spor Okulunda eğitimler 15 Ekim’de başlayacak.

Hafta sonları düzenlenecek ve toplam 1200 öğrencinin katılacağı Kış Spor Okullarında öğrencilere eşofman takımı ile çorap hediye edilecek.

Kış Spor Okulu boyunca futbol dersleri, Yeni Hayat Gençlik Merkezi halı sahasında; basketbol ve voleybol dersleri, Celal Yardımcı Ortaokulu Spor Salonu ile Esatpaşa İmam Hatip Lisesi Spor Salonu’nda yapılacak.

Tekvando ve jimnastik dersleri, Celal Yardımcı Ortaokulu Spor Salonu’nda, tenis dersleri, TEB Ataşehir Anadolu Lisesi, Kick Boks dersleri ise Ali Fuat Cebesoy İlkokulu ve İhsan Kurşunoğlu Ortaokulu’nda düzenlenecek.

kis-spor

Etiketler: » » » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ