logo

Halk TV Programcısı Levent Gültekin 25 Kişinin Saldırısına Uğradı

Halk TV Programcısı Levent Gültekin 25 Kişinin Saldırısına Uğradı

Halk TV’deki İki Yorum programının yorumcularından Levent Gültekin, Bakırköy Meydanı’nda Halk TV’nin merkez binası önünde 25 kişilik kalabalık bir grubun saldırısına uğradı.

Recep Kenan/itvhaber.com

Halk TV’de yayınlanan İki Yorum programının yorumcularından Levent Gültekin İstanbul’da Bakırköy Meydanı’nda saat 19.30’da Halk TV binasının önünde yaklaşık 25 kişilik kalabalık bir grup tarafından saldırıya uğradı.

Hafif yaralı kurtulduğu saldırının ardından Halk TV’deki İki Yorum programında canlı yayına çıkan Gültekin, saldırıyla ilgili açıklamalarda bulundu.

Bakırköy Başsavcılığı tarafından Levent Gültekin’e yapılan saldırıyla ilgili adli soruşturma başlatıldı.

İstanbul Bakırköy’deki Halk TV’nin merkez binası önünde yaklaşık 25 kişi olduğu belirtilen bir grubun saldırısına uğrayan gazeteci Levent Gültekin, sosyal medyada yaptığı paylaşımla saldırıda parmaklarının kırıldığını, kırık parmakla program yaptığını sonradan öğrendiğini söyledi.

Saldırının ardından katıldığı Halk TV’deki İki Yorum programında canlı yayında açıklama yapan Levent Gültekin, “Taksiden indim meydanda. Durağa doğru yürürken iki tane gençle göz göze geldik. Beni takip ettiklerini fark ettim. Biraz hızlandım. Onlar da hızlandı. Geri döneyim dedim onların da geri döndüğünü gördüm. Biraz daha kanala doğru hızlandım. Onlarla arayı açtım. Kanala yaklaşık 50-100 metre kala kapısına bu sefer önümden 15-20 kişi sokağın dört bir köşesinden, aynı anda saldırdı. O anda vurmaya başladılar. Muhtemelen bu 20-25 kişi kendisine delikanlı diye dolaşıyordur ortalıkta. Ben onların yerinde olsam utanırım bu yaptığımdan.” Dedi.

Etiketler: » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ