logo

İBB’den Cumhuriyetin 100. Yılına Özel Sınırsız İnternet

İBB’den Cumhuriyetin 100. Yılına Özel Sınırsız İnternet

İBB, İstanbul Senin süper uygulaması üzerinden İstanbullulara 11 bin noktada Cumhuriyetimizin 100. yılına özel sınırsız ve ücretsiz internet erişimi sunacak.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nden İstanbul Senin uygulaması üzerinden Cumhuriyetimizin 100. yılına özel10 gün boyunca sınırsız internet hizmeti.

İBB’DEN 100. YILA ÖZEL SINIRSIZ İNTERNET

İBB, Cumhuriyetimizin 100. yılına özel sınırsız internet hizmeti sunacak. İstanbulluların vapurlardan metrolara, kütüphanelerden köylere kadar 11 bin noktada sınırsız internete erişimi olacak. 21-31 Ekim tarihleri arasında 10 gün boyunca sunulacak sınırsız internet hizmetine, İstanbul Senin süper uygulaması üzerinden kolayca ulaşabilecek.

CUMHURİYET BAYRAMINA ÖZEL ÜCRETSİZ Wİ-Fİ

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Bilgi İşlem Daire Başkanlığı ve İBB iştiraki İSTTELKOM tarafından sunulan ücretsiz wi-fi uygulaması, Cumhuriyetimizin 100. Yılı için 10 gün boyunca sınırsız kullanılabilecek. Aylık 60 GB sınırı olan İBB Wi-Fi ücretsiz, özgür ve güvenli internet hizmeti, Cumhuriyet Bayramına özel, 21-31 Ekim tarihleri arasında sınırsız olacak. 

İSTANBUL SENİN’İ İNDİR ÜCRETSİZ Wİ-Fİ’DAN YARARLAN

İBB Wi-Fi hizmetine sadece ‘İstanbul Senin’ süper uygulaması üzerinden erişebilmek mümkün. Uygulama ile ilk 3 ay boyunca, İstanbulluların dilediği gibi kullanabileceği 60 GB’lik bir kullanım hakkı bulunuyor. Kullanıcılar kalan kota bilgilerini de anlık olarak takip edebiliyor.

Paylaşın:
Etiketler: » » » » » »
#

SENDE YORUM YAZ