logo

İçerenköy Derneği Anıtkabir’de ‘Ata’nın Huzurunda

İçerenköy Sosyal Yardımlaşma ve Kültür Dernegi’nin düzenlediği organizasyonla Anıtkabir’i ziyaret eden dernek yönetimi ve üyeler “Ata”nın huzuruna çıktılar.

Recep Kenan/itvhaber.com

Anıtkabir’i ziyaret eden İçerenköy Sosyal Yardımlaşma ve Kültür Derneği üyeleri ülkemizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün huzuruna çıkarak bağlılıklarını ilettiler.

Düzenlenen bir organizasyonla Anıtkabir’i ziyaret erek “Ata”nın huzuruna çıkan İçerenköy Sosyal Yardımlaşma ve Kültür Derneği, 3 otobüslük kafileyle gerçekleştirdikleri Anıtkabir’i ziyaret sonrasında Ankara’nın ilçesi Beypazarı’nı gezerek kültürel zenginliklerini yerinde gördüler.

İçerenköy Sosyal Yardımlaşma ve Kültür Derneği olarak Anıtkabir ziyaretinde emeği geçenlere teşekkür eden üyeler, Anıtkabir ziyaretinde desteğini esirgemeyen öncelikle Ataşehir Belediye Başkanı Sayın Battal İlgezdi’ye ve Ataşehir Belediye Başkan Yardımcısı Orhan Çerkez’e teşekkür ettiler.

KÜLTÜR ORGANİZASYONLARI SÜRECEK

Anıtkabir Ziyareti programına gösterdikleri ilgiden dolayı üyelerine teşekkür eden İçerenköy Sosyal Yardımlaşma ve Kültür Derneği yöneticileri, üyelerinin talepleri doğrultusunda kültür organizasyonlarını sürdüreceklerini kaydederek, “İçerenköy Sosyal Yardımlaşma ve Kültür Derneği olarak Anıtkabir ziyaretimizde bizi yolcu etmeye gelen Ataşehir Belediye Başkan Yardımcısı Orhan Çerkez’e, Ataşehir Belediyesi İmar Müdürü Cenan Arslan ve Ataşehir Belediyesi Bilgi İşlem Müdürü Hasan Güneydaş’a teşekkür ediyoruz” ifadelerine yer verdiler.

Etiketler: » » » » » » » » »
Share
1937 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

#

İçerenköy Derneği Anıtkabir’de ‘Ata’nın Huzurunda” için 1 yorum

  1. recep : diyor ki:

    İçerenköy Derneği Anıtkabir’de ‘Ata’nın Huzurunda
    https://www.itvhaber.com/icerenkoy-dernegi-anitkabirde-atanin-huzurunda.html#.WfBb_2_6IqE.twitter
    #İçerenköyDerneği #İçerenköy #SosyalYardımlaşma #KültürDerneği #Anıtkabir Ziyareti #Atatürk #Battalİlgezdi #AtaşehirBelediyesi #Ankara #Beypazarı #itvhaber