logo

İrfan Zeki Er Başkiskele MEM Müdürü Oldu

İrfan Zeki Er Başkiskele MEM Müdürü Oldu

irfan_zeki _erİrfan Zeki Er Ataşehir’den atandığı Arhavi’de İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü olarak 14 aylık görevinden sonra Kocaeli Başisekele’ye İlçe Milli Eğitim Müdürü oldu.

Bir seneyi aşkın süre Arhavi İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü olarak görev yapan İrfan Zeki ER, Kocaeli ili Başiskele ilçesine Milli Eğitim Müdürü olarak atandı.

Öğretmenlik sonrası okul müdürlüğü ile başlayan eğitimci – idareci kimliği ile 2007 Tarihinde Kocaeli / Gölcük İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürü, 2009’da kurulan Ataşehir’de İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünde Şube Müdürü olarak idarecilik görevini yürüten İrfan Zeki Er, Ataşehir’deki 6 yıla yakın şube müdürlüğü görevinden sonra süresi dolduğu için rotasyonla Arhavi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne şube müdürü olarak atanmıştı.

Arhavi’de Veda Yemeği

İzmit – Başiskele İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak atanan İrfan Zeki ER’in görev yaptığı Mili Eğitim Şube Müdürü olarak Arhavi ilçesinde mesai arkadaşlar ve dostları tarafından uğurlandı.

Atandığı Başiskele İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevine uğurlanan Milli Eğitim Şube Müdürü İrfan Zeki ER’e Arhavi İlçe Milli Eğitim Müdürü Yasin YILMAZ, Şube Müdür Fikret SOLAK ve okul müdürlerinin katıldığı veda yemeği düzenledi. Yemeğe yeni atanan Arhavi İlçe Kaymakamı Şeref AYDIN’da katıldı.

Arhavi’deki uğurlamada mesai arkadaşları, “Yöneticiliği, tecrübesi, liderliği ve çalışkanlığı ile bizlere örnek olan İrfan Zeki ER’e yeni görevinde başarılar dileriz” sözleri ile İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak görev yapacağı İzmit Başiskele’deki görevinde başarı dileğinde bulundular.

İrfan Zeki ER Kimdir?

1965 Rize / GÜNEYSU doğumlu olan İrfan Zeki ER, evli ve 2 Çocuk babasıdır. İlkokul eğitimini Rize / Merkez Kurtuluş İlkokulu`nda (1975), Ortaokul Eğitimini Rize Merkez Zihni Derin Ortaokulu`nda (1978), Lise Eğitimini İstanbul / Kadıköy Fenerbahçe Lisesi`nde (1982), Yüksek Tahsilini K.Ü. Giresun Eğitim Yüksek Okulu`nda (1982) Sınıf Öğretmenliği bölümünü okuyarak tamamladı.

30.09.1985 Tarihinde Mardin / Ömerli Kaynakkaya Köyü İlkokulunda Sınıf Öğretmeni olarak göreve başladı. Sırasıyla Mardin / Ömerli Atatürk İlkokulu (1987) İstanbul / Maltepe Gülensu İlkokulu`nda (1989) Sınıf Öğretmenliği yaptıktan sonra 1992 Yılında Kadıköy / 30 Ağustos İlköğretim Okulu`nda Müdür Yardımcısı olarak yöneticilik görevine başladı.1999 Yılında AÖF. Lisans Tamamlama Programına katılarak lisans eğitimini tamamladı. 1999 Yılında MEB. Okul Yöneticiliği Sınavını kazandı. 2000 Yılında Marmara Üniversitesinde Düzenlenen MEB. Okul Yöneticileri Hizmet İçi Eğitim Kursu`na çağrıldı. Kurs Sonunda 96 Puan Alarak A Tipi okul yöneticisi sertifikası sahibi oldu.

21.07.2001 tarihinde Kadıköy / İçerenköy Hasan Leyli İlköğretim Okulu Müdürlüğü`ne asaleten atandı. 2007 Yılına kadar sürdürmüş olduğu Öğretmenlik ve Yönetcilikteki muhtelif çalışmaları nedeniyle 1 Kez Aylıkla Ödül, 13 Kez Takdirname, 26 Kez Teşekkürname ile ödüllendirildi.

17.07.2007 Tarihinde Kocaeli / Gölcük İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürü olarak asaleten atandı. 24.04.2009 tarihinde açık bulunan İstanbul / Ataşehir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürlüğü kadrosuna naklen atandı. Şube Müdürleri rotasyon atamalarında 2014 yılı Temmuz ayı içerisinde Artvin İli Arhavi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürlüğüne atanarak, 15 Ağustos 2014 tarihinde görevine atanan İrfan Zeki Er, 14 ay süren Artvin İli Arhavi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürlüğü görevinden sonra Kocaeli – Başiskele’ye İlçe milli Eğitim Müdürü olarak atandı ve halen görevini sürdürmektedir.

 

Etiketler: » » » » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ