logo

KADIN 1. FUTBOL LİGİ PLAY-OFF -OUT MÜCADELESİ BAŞLIYOR

KADIN 1. FUTBOL LİGİ PLAY-OFF -OUT MÜCADELESİ BAŞLIYOR

İlk kademesi tamamlanan Kadınlar 1. Futbol Ligi 2016-2017 sezonu son kademesi 5’er takımdan oluşan şampiyonun belirleneceği Play Off ve Play Out müsabakaları başlıyor.

Recep Kenan/itvhaber.com

Kadınlar 1. Futbol Ligi 2016-2017 sezonu lig müsabakaları ilk kademesi 14 Nisan 2017 tarihinde oynanan 18. Hafta müsabakalarının oynanması ile tamamlandı.

Lig sonrası kademesi  olan Play Off ve Play Out Müsabakaları Kadınlar Ligi Statüsünü ilgili maddelerine göre oynanacak olup, puan cetvelinde ligin ilk beş sırasını elde eden Beşiktaş A.Ş., Konak Belediye Spor, Ataşehir Belediye Spor, 1207 Antalya Döşemealtı Belediye Spor ve Trabzon İdmanocağı Play Off grubunda şampiyonluk mücadelesi verecek.

                           ATAŞEHİR BELEDİYE SPOR

Ataşehir Belediye Spor şampiyon mücadelesi vereceği Play Off gurubundaki ilk maçını 23 Nisan 2017 tarihinde saat 12.00’da başlayacak maçla Konak Belediye Spor ile oynayacak.

Kadınlar 1. Futbol Ligi son beş sırasında yer alan Karadeniz Ereğli Belediye Spor, Kireçburnu,  İlkadım Belediyesi Yabancılar Pazarı Spor, Adana İdmanyurdu spor ve Amasya Eğitim Spor Play Out grubunda ligde kalma mücadelesi verecek.

22-23 Nisan 2017 tarihindeki müsabakalar ile başlayacak olan Play-off ve Play-out grubu Müsabakaları 4 Haziran 2017 tarihinde tamamlanacak olup, çift devreli lig usulüne göre oynanacak müsabakaların bir kısmı hafta içi oynanmak üzere planlandı.

Play Off grubunu birinci sırada tamamlayan takım Kadınlar 1. Ligi Şampiyonu unvanını elde edecek olup, Play-out grubunu son iki sırada bitiren takımlar Kadınlar 2. Ligi’ne düşecek. Play-off ve Play-out müsabakaları için erteleme talepleri TFF tarafından belirlenen ve kulüplere tebliğ edilen kriterler esas tutularak değerlendirilecek ve oynanacak.

                         Ataşehir Belediye Spor – Ant Döşemealtı Bld. S

PLAY OFF GRUBU MAÇLARI:                                                    

23 Nisan 2017 12.00        Beşiktaş A.Ş. – 1207 Ant Döşemealtı Bld. S

23 Nisan 2017 12.00        Ataşehir Belediye – Konak Belediye S.

30 Nisan 2017 12.00        Trabzon İdman O. –  Ataşehir Belediye S.

30 Nisan 2017 12.00        Konak Belediye S. – Beşiktaş A.Ş.

3 Mayıs 2017 12.00          1207 Ant Döşemealtı Bld. S – Konak Belediye S.

3 Mayıs 2017 12.00          Beşiktaş A.Ş. – Trabzon İdman O.

7 Mayıs 2017 12.00          Ataşehir Belediye S. – Beşiktaş A.Ş.

7 Mayıs 2017 12.00          Trabzon İdman O. – 1207 Ant. Döşemealtı Bld S.

10 Mayıs 2017 12.00       Konak Belediye S. – Trabzon İdman O.

10 Mayıs 2017 12.00       1207 Ant. Döşemealtı Bld S. – Ataşehir Belediye S.

14 Mayıs 2017 12.00       1207 Ant. Döşemealtı Bld S. – Beşiktaş A.Ş.

14 Mayıs 2017 12.00       Konak Belediye S. – Ataşehir Belediye S.

21 Mayıs 2017 12.00       Ataşehir Belediye Spor – Trabzon İdman O.

21 Mayıs 2017 12.00       Beşiktaş A.Ş. – Konak Belediye S.

24 Mayıs 2017 12.00       Konak Belediye S. – 1207 Ant. Döşemealtı Bld S.

24 Mayıs 2017 12.00       Trabzon İdman O. – Beşiktaş A.Ş.

28 Mayıs 2017 12.00       Beşiktaş A.Ş. – Ataşehir Belediye S.

28 Mayıs 2017 12.00       1207 Ant. Döşemealtı Bld S. – Trabzon İdman O.

4 Haziran 2017 12.00       Trabzon İdman O. – Konak Belediye S.

4 Haziran 2017 12.00       Ataşehir Belediye S. – 1207 Ant. Döşemealtı Bld S.

PLAY OUT GRUBU MAÇLARI                                                    

23 Nisan 2017 12.00        Kdz.Ereğli Belediye S. – Adana İdman Y.

23 Nisan 2017 12.00        İlkadım Bld. Ybn.P.S – Kireçburnu

30 Nisan 2017 12.00        Amasya Eğitim S. – İlkadım Bld. Ybn.P.S

30 Nisan 2017 12.00        Kireçburnu – Kdz.Ereğli Belediye S.

3 Mayıs 2017 12.00          Adana İdman Y.               – Kireçburnu

3 Mayıs 2017 12.00          Kdz.Ereğli Belediye S. – Amasya Eğitim S.

7 Mayıs 2017 12.00          İlkadım Bld. Ybn.P.S – Kdz.Ereğli Belediye Spor

7 Mayıs 2017 12.00          Amasya Eğitim Spor – Adana İdman Y.

10 Mayıs 2017 12.00      Kireçburnu – Amasya Eğitim S.

10 Mayıs 2017 12.00       Adana İdman Y. – İlkadım Bld. Ybn.P.S.

14 Mayıs 2017 12.00       Adana İdman Y. – Kdz.Ereğli Belediye S.

14 Mayıs 2017 12.00       Kireçburnu – İlkadım Bld. Ybn.Pzr.S.

21 Mayıs 2017 12.00       İlkadım Bld. Ybn.Pzr.S. – Amasya Eğitim Spor

21 Mayıs 2017 12.00       Kdz.Ereğli Belediye Spor – Kireçburnu

24 Mayıs 2017 12.00       Kireçburnu – Adana İdman Y.

24 Mayıs 2017 12.00      Amasya Eğitim S. – Kdz.Ereğli Belediye S.

28 Mayıs 2017 12.00       Kdz.Ereğli Belediye S. – İlkadım Bld. Ybn.Pzr.S.

28 Mayıs 2017 12.00       Adana İdman Y. – Amasya Eğitim Spor

4 Haziran 2017 12.00       Amasya Eğitim S. – Kireçburnu

4 Haziran 2017 12.00       İlkadım Bld. Ybn.Pzr.S. – Adana İdman Y.

Etiketler: » » » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ