logo

Kemal Sunal Kültür Merkezi’nde Çalışmalar Sürüyor

Kemal Sunal Kültür Merkezi’nde Çalışmalar Sürüyor

kenmal sunal kultur merkezi2014 yılı başında tamamlanması planlanan Ataşehir’in önemli kültür mekezi projesi Ataşehir Kemal Sunal Kültür Merkezi’nin yapım çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.

Recep Kenan/itvhaber.com

Kültür merkezi olma yolundaki Ataşehi’deki en önemli kültür merkezleri arasında yer alacak olan ve 2014 yılı mart ayı başında tamamlanması planlanan Ataşehir Kemal Sunal Kültür Merkezi’nin yapım çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.

Zeminin kaya çıkması sonucunda planlanandan uzun süren hafriyat çalışmalarının tamamlandığı ve temel aşmasına geldiği öğrenilen Ataşehir Kemal Sunal Kültür Merkezi’nin inşaatının beklenenden 90 gün kadar gecikmeli olarak tamamlanması bekleniyor.

Konu ile ilgili bilgi aldığımız Ataşehir Belediyesi Fen İşleri Müdürü Deniz Kutlu, Hafriyat çalışmaları sırasında kaya zeminle karşılaşılması sonucu gecikme yaşandığını, mart ayına kadar kaba inşaatın tamamlanacağı, planlanandan 90 günlük bir gecikmenin söz konusu olduğunu söyledi.

Kemal Sunal Kültür Merkezi’nin en geç 2014’ün ikinci yarısında Ataşehirlilerin hizmetine gireceğini söyleyen Kutlu, Ataşehir’in kültür merkezi olma yolunda bir aşamayı daha tamamlayacağını söyledi.

Etiketler: » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ