logo

MALTEPE ARDAHANLILAR DERNEĞİ KURUCULARI ÇERKEZ’İ ZİYARET ETTİ

Kurucu Başkan Yaşar Geler başkanlığındaki Maltepe Ardahanlılar Derneği Yönetim Kurulu, Ataşehir Belediye Başkan Yardımcılığına atanan Orhan Çerkez’i makamında ziyaret etti.

Yeni kurulan Maltepe Ardahanlılar Derneği Kurucu Başkanı Uzman Ögretmen Yaşar Geler ve Kurucu Yönetim Kurulu Üyeleri Ataşehir Belediye Başkan Yardımcılığına atanan Orhan Çerkez’i makamında ziyaret etti.

Her biri farklı meslek gruplarından ve alanlarında başarılı Maltepe Ardahanlılar Derneği kurucu üyeleri, kurucu başkanları uzman öğretmen Yaşar Geler öncülüğünde Ataşehir Belediye Başkan Yardımcılığına atanan hemşehrileri Orhan Çerkez’i belediyedeki makamında ziyaret ettiler.

Dernek yönetimi adına konuşan Kurucu Başkan Yaşar Geler, Orhan Çerkez’e yeni görevinde başarılar diledi. Geler, özellikle STK’larla yapmış olduğu başarılı çalışmaları, derneklere verdiği destek ve etnik kimlik gözetmeksizin yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür etti. Bir önceki dönem Ardahan Dernekler Federasyonu Başkanlığını yapan tecrübeli dernekçi ve eğitimci Yaşar Geler,  derneğin kuruluş amacı ve yapmayı planladıkları projeler hakkında da bilgi verdi. Geler, Orhan Çerkez’den hem destek istedi hem de gerektiğinde dernek olarak çalışmalarında kendisine destek vereceklerini bildirdi.

Orhan Çerkez’de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek her zaman STK’ların ve Ardahanlılar’ın yanında olduğunu söyledi.Toplum adına yapılan her verimli çalışmada elinden gelen tüm imkanlarla belediye ve kendi adına destek verdiklerini ve bundan sonrada vereceklerini  söyleyen Çerkez, STK’ların önemine değindi.

Etiketler: » » » » » »
Share
1731 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ