logo

Mucize: Uğur Böceği İle Kara Kedi ve Arı Maya Carousel Sahne’de

Mucize: Uğur Böceği İle Kara Kedi ve Arı Maya Carousel Sahne’de

Çocuklar bu sömestir döneminde çok sevdikleri lisanslı karakterler Mucize: Uğur Böceği ile Kara Kedi ve  Arı Maya ile Carousel Sahne’de buluşuyor.

Carousel Alışveriş ve Yaşam Merkezi; alışverişin, eğlencenin ve mutluluğun merkezi olmaya devam ediyor. Çocuklar bu sömestir döneminde çok sevdikleri lisanslı karakterler Mucize: Uğur Böceği ile Kara Kedi 24, 25 ve 26 Ocak; Arı Maya ile 27, 28 ve 31 Ocak tarihlerinde Carousel Sahne’de buluşuyor.

Meşhur atlıkarıncası ile yıllardır çocukların kalbinde taht kuran Carousel Alışveriş ve Yaşam Merkezi, sömestir döneminde çocuklar için birbirinden eğlenceli birçok etkinliğe ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.Çocukların sevdiği lisanslı karakterler Mucize: Uğur Böceği ile Kara Kedi 24, 25 ve 26 Ocak; Arı Maya 27, 28 ve 31 Ocak tarihlerinde Carousel Sahne’de çocuklarla buluşuyor.

Ücretsiz olarak gerçekleştirilecek lisanlı etkinliklerde, çocuklar eğlenceli dans ve oyunlar ile keyifli dakikalar yaşayacak ve televizyon ekranlarında gördükleri karakterle fotoğraf çekilme şansı yakalayacak.

Etkinlik Takvimi:

Mucize: Uğur Böceği ile Kara Kedi:24 Ocak Pazartesi, 25 Ocak Salı, 26 Ocak Çarşamba

Arı Maya:27 Ocak Perşembe, 28 Ocak Cuma, 31 Ocak Pazartesi

Etkinlik Saatleri:14.00 – 16.00 – 18.00

itvhaber

Etiketler: » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ