logo

Müdavim Ocakbaşı İle Adana Lezzetleri Ataşehir’de

Müdavim Ocakbaşı İle Adana Lezzetleri Ataşehir’de

Kebap deyince Ocakbaşı, Ocakbaşı deyince Adana gelir akla… Ataşehir’de küçük ama sıcak samimi bir mekan var Müdavim Ocakbaşı, bilinen ve özel kebap çeşitleri ile.

Recep Kenan/itvhaber.com

Ocakbaşında, ateşin başında pişen lezzetli etleri ve nefis mezeler ile birlikte dostlarla bir araya gelinerek hoş zaman geçirebilecek bir mekan olan Müdavim Ocakbaşı, Adana lezzetleri ile Ataşehirlilere hizmet veriyor.

OCAKBAŞI DENİLİNCE KEBAP AKLA GELİYOR

Ataşehir’e yeni bir soluk vermek, Adana lezzetini İstanbul’a taşımak için Müdavim Ocakbaşı ile Ataşehir’de hizmet vermeye başladıklarını kaydeden iletme sahibi Emrullah Berber, Müdavim isminin Adana’dan geldiğinin altını çizerek; “Adana’da Müdavim ismiyle büyük bir Ocakbaşı uzun yıllardan berri hizmet veriyor. Ocakbaşı denilince kebap akla geliyor. Müdavim Ocakbaşı olarak biz bu konuda iddialıyız. Meyhaneden ziyade; ailelere, gruplara yönelik küçük, nezih, rahat yiyip içebilecekleri bir mekân yaptık” diye konuştu.

MÜDAVİM SPECİAL VE YAPRAK CİĞERİ İLE İDDİALI

Tüm mezelerimi kendilerinin hazırladıklarını, etlerin özel olarak tedarik edildiğini ifade eden işletmeci Emrullah Berber, Diyarbakırlı olan Kebap ustasının dünya mutfağını da yakından tanıdığını,  tadınlar tarafından fark kebaplarındaki kuzu etlerinin kokmaması, Specialları ve yaprak ciğeri ile iddialı olduklarını söyledi.

MÜDAVİM OCAKBAŞI İLE ADANA LEZZETLERİNİ İSTANBUL’DA

Müdavim Kebaplar; Adana, Urfa, Domatesli Patlıcanlı, Obruk, Fıstıklı, Ali Nazik ve Beyti ile Müdavim Ocakbaşı Adana lezzetlerini İstanbul’a taşıyor.

Müdavim Ocakbaşı müşterilerine Müdavim Special çeşitleri; İlik, Kuzu Pirzola, Kaburga ve Külbastı ile kendilerine özgü sunuyor.

Köfte ve Antrikot ile şiş seçenekleri; Çöp, Kuzu ve Ciğer yanı sıra Müdavim Tavuk, Kanat Adana, Urfa ve Tavuk Dürüm servisi de veriliyor.

Ara sıcak, Salata, Tatlılar ve kendilerinin hazırladığı iddialı mezeler de sunduğu lezzetler arasında yer alıyor.

Uzun süredir Adana’da hizmet veren aileden gelen kebapçılığı ile iletme sahibi Emrullah Berber  Müdavim Ocakbaşı ile samimi bir ortamda Ataşehirlileri Adana lezzetleri ile buluşturuyor.

Çarşamba, Cuma ve Cumartesi günleri haftada üç gün canlı faslın olduğu Müdavim Ocakbaşı

Atatürk Mahallesi Atatürk Bulvarı 38.Ada Ata Blokları 3-1 N0: 53 / Doğu Ataşehir

İletişim ve Rezervasyon: 0505 085 04 55

Etiketler: » » » » » » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ