logo

ÖĞRETMENLER GÜNÜ IŞIN KARACA KONSERİ’YLE KUTLANDI

ÖĞRETMENLER GÜNÜ IŞIN KARACA KONSERİ’YLE KUTLANDI

atasehir_ogretmenler_gunu_isin_karaca (1)Ataşehir Belediyesi, 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü öğretmenlere özel düzenlenen kokteyl ve Türk Pop Müziği’nin güçlü seslerinden Işın Karaca Konseri ile kutladı.

Recep Kenan/itvhaber.com

atasehir_ogretmenler_gunu_isin_karaca (61)

IŞIN KARACA

Ataşehir Belediyesi her yıl olduğu gibi bu yıl da 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde öğretmenleri unutmadı. Ataşehir’de öğretmenlere özel kutlama düzenlendi.

Öğretmenler Günü’nü Öğretmenlere özel bir Kokteyl ve Türk Pop Müziği’nin güçlü seslerinden Işın Karaca Konseri ile kutlayan Ataşehir Belediyesi, özel günlerinde öğretmenleri bir araya getirip Öğretmenler Günü’nde birlikte eğlendiler.

atasehir_ogretmenler_gunu_isin_karaca (49)

Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi’nin ev sahipliğindeki konsere, eşi CHP İstanbul Milletvekili Gamze Akkuş İlgezdi, Ataşehir Belediye Meclisi 1. Başkan Vekili Sadi Özata, Ataşehir Belediye Başkan yardımcıları Hüseyin Hışman, Namık Sürmen, Belediye Birim Müdürleri ile Ataşehir’de görev yapan ve Ataşehirli öğretmenler katıldı.

Ataşehir Silence İstanbul Otel’de saat 20.00’da başlayan öğretmenlerin zaman zaman katıldığı şarkılarını seslendirdiği Işın Karaca konseri yoğun katılımla gerçekleşti. Öğretmenlere eğlenceli bir gece yaşatan sanatçı Işın Karaca’ya teşekkür eden Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi Öğretmenler Günü kutlamaları kapsamında düzenlenen etkinliğe verdiği katkı için teşekkür ederek çiçek takdim etti.

atasehir_ogretmenler_gunu_isin_karaca (85)

Öğretmenler Günü kutlamaları kapsamında Ataşehirli öğretmenlerle birlikte şarkılarını seslendiren  Türk Pop Müziği’nin güçlü seslerinden Işın Karaca, konserinde “Başöğretmenimiz Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, bizi bugünlere getiren tüm öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü’nü kutluyorum” diyerek Ataşehirli öğretmenlerin Öğretmenler Günü’nü kutladı.

atasehir_ogretmenler_gunu_isin_karaca (54)

Geleceğimizi emanet ettiğimiz, gençlerimizi yetiştiren öğretmenlerimizin yılda sadece bir gün hatırlanmasının kabul edilemez olduğunu vurgulayan Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi, yaptığı kısa konuşmada “Atama bekleyen, ekonomik sıkıntı nedeniyle akşamları ek iş yapan, mesleki gelişimi için araştırma yapamayan, özlük sorunları her yıl artan öğretmenlerimizin özverili çalışmalarına duyarsız kalmamız mümkün değil. Günlük siyasi çekişmeler arasında yok sayılan öğretmenlerin sosyal ve ekonomik sorunlarının çözümlenmesi için iktidar ve muhalefetin el ele vermesi gerektiğine inanıyorum. Bizler yerel yönetim olarak, çağdaş, ülke sorunlarına duyarlı gençlerin yetişmesinde öğretmenlerimizin özverili çalışmalarına destek olmaya çalışıyoruz. Tüm dünyada saygı duyulan, servetleri para değil bilgi olan bu onurlu mesleğin sahibi öğretmenlerimiz, bizler sizlere senede bir gün değil, her gün şükran borçluyuz. Tüm öğretmenlerimizin öğretmenler günü kutlu olsun” dedi.

atasehir_ogretmenler_gunu_isin_karaca (4)atasehir_ogretmenler_gunu_isin_karaca (22)atasehir_ogretmenler_gunu_isin_karaca (89)atasehir_ogretmenler_gunu_isin_karaca (101)

Etiketler: » » » » » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ