logo

Orhan Çerkez Ekibiyle Yenisahra Ziyareti Gerçekleştirdi

Orhan Çerkez Ekibiyle Yenisahra Ziyareti Gerçekleştirdi

Ataşehir Belediye Başkan Yardımcısı Orhan Çerkez, Necati Bozkurt ve M.Ali Çağnış Fen, Temizlik ve Veterinerlik İşleri müdürlüklerine bağlı ekiplerle Yenisahra Mahallesi’ne çıkarma yaptı.

Recep Kenan/itvhaber.com

Beraberindeki Veteriner İşleri Müdürü Necati Bozkurt ve Temizlik İşleri Müdürü Mehmet Ali Çağnış eşliğinde Fen işleri, Temizlik işleri ve Veterinerlik İşleri ekipleri ile Yenisahra Mahallesi’ne çıkarma yapan Ataşehir Belediye Başkan Yardımcısı Orhan Çerkez, mahalledeki mazgalların ve çeşitli kamusal alanların temizliği, sokak hayvanlarının gözetimi ve aşılanması ile yol bakım onarımı gibi eksikliklerin tespitini yaptılar.

Anında yapılabilecek işlemlere yerinde müdahale eden ekipler, uzun çalışma, ekip yada ekipman gerektirecek sorunları ise iş planına almak üzere not ettiler.

Yenisahra Mahallesi esnafını ziyaret eden Ataşehir Belediye Başkan Yardımcısı Orhan Çerkez, kahvehanelere uğrayarak vatandaşlarla sohbet etti.

Mahalledeki dernek ve STK’ları ziyaret eden Orhan Çerkez, Yenisahra Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Derneği’ni de ziyaret ederek bir süre sohbet ettiği dernek başkanı İsa Kırım ile yönetim kurulu üyelerinden Yenisahra’nın sorunları hakkında bilgi aldı.

Yenisahra Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Derneği’ni ziyaret sırasında açıklama yapan Ataşehir Belediye Başkan Yardımcısı Orhan Çerkez, Ataşehir’in mahallelerin dolaşarak ihtiyaç ve eksikliklerin belirlenerek müdahale edilmesi amacı ile yapılan çalışma kapsamında Yenisahra Mahallesinde olduklarını kaydederek, “Bu sabah mesaimize birim müdürlerimiz ve mesai arkadaşlarımızla beraber Yenisahra mahallemizde başladık. Esnafa hayırlı işler dileyip, vatandaşlarımızın taleplerini dinledik. Yerinde yapılabilecek işlere anında müdahale ettik. Diğer işlemler için de ilgili birimlere iletilmek için notlarımızı aldık” dedi.

Etiketler: » » » » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ