logo

16 Mayıs 2020

Özge Ulusoy Tüm Zarafetiyle Weltew Home’un Reklam Yüzü Oldu

Özge Ulusoy Tüm Zarafetiyle Weltew Home’un Reklam Yüzü Oldu

Oyuncu, sunucu ve model Özge Ulusoy “Ustalık ve zarafetin buluşması” mottosuyla yepyeni reklam kampanyasında mobilya markası Weltew Home’un ekran yüzü oldu.

“Ustalık ve zarafetin buluşması” mottosuyla yepyeni reklam kampanyası şimdilerde televizyonlarda yayınlanmaya başlayan mobilya markası Weltew Home’un ekran yüzü güzel oyuncu, sunucu ve model Özge Ulusoy oldu.

Yönetmenliğini Enes Erkan’ın gerçekleştirdiği reklam filminde, kalite, emek ve ustalıkla ortaya çıkan Weltew Home ürünleri Özge Ulusoy’un zarafetiyle buluştu.

Grand Pera’nın muhteşem ambiyansında gerçekleşen çekimlerde Özge Ulusoy, zümrüt yeşili elbisesi ve tüm zarafetiyle dikkatleri üzerine çekerken, markanın reklam yüzü olması nedeniyle duyduğu mutluluğunu da dile getirdi.

“KORONA GÜNLERİNDE EV DEKORASYONUNA MERAK SARDIM”

Korona günlerinde evde çok vakit geçirdiği için dekorasyona iyice merak sardığını ve evini baştan sona yenilemek istediğini belirten Özge Ulusoy, “Bu süreçte gardrobumda kullanmadığım eşyalarımı da tamamen ayırdım ve bir nevi bahar temizliği yaptım” dedi. 

Mobilya markası Weltew Home ile 1 yıllık reklam anlaşmasına imza atan güzel model, Weltew Home ürünleriyle evini yaza özel yeni baştan dizayn edeceğini söyledi.

Reklam filmi linki: https://www.youtube.com/watch?v=tHvOptcrzBw

Etiketler: » » » » » » » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ