logo

SSED Davut Güloğlu katılımıyla ‘Engelliler Haftası’ Etkinliği Düzenledi

SSED Davut Güloğlu katılımıyla ‘Engelliler Haftası’ Etkinliği Düzenledi

Sevgi Seli Engelliler Derneği, “Engelliler Haftası” kapsamında Karadeniz Müziğinin Pop Starı Sanatçı Davut Güloğlu’nun katıldığı motivasyon programı düzenledi.

Recep Kenan / itvhaber.com

Sevgi Seli Engelliler Derneği (SSED) tarafından “Engelliler Haftası” dolayısı ile düzenlenene Motivasyon programına Karadeniz Müziğinin Pop Starı Sanatçı Davut Güloğlu katılım sağladı.

 Engelli bireylerinden yoğun ilgi gören ünlü şarkıcı Davut Güloğlu engelli çocuklarla tek tek ilgilenip, çiçek takdim etti. Davut Güloğlu’nun şarkıları eşliğinde dernek üyeleri eğlenip fotoğraf çektirdi.

Katılımcıların yoğun ilgisinden ve sevgisinden oldukça memnun kalan Davut Güloğlu konuşmasında programa katılmaktan çok mutlu olduğunu ve her daim maddi manevi bu derneğin yanınızda olacağını ifade etti. Dernek Başkanı Fahri KOL yakın zamanda Sosyal Sorumluluk Projesi ile Davut Güloğlu’ ile birlikte konseri organize edeceklerinin müjdesini verdi.

Davut Güloğlun’a katılımı ve desteklerinden ötürü plaket takdim edildi. Davut Güloğlu katılımcılarla tek tek fotoğraf çektirip, tekrar derneğe geleceğini ifade ederek programdan ayrıldı.  Program yemek ikramı ve eğlence ile geç saatlere kadar devam etti.

Paylaşın:
Etiketler: » » » » » »
#

SENDE YORUM YAZ