logo

TFF 1 Lig’e Yükselme Mücadelesi Veren Sakaryaspor’a Play-Off Desteği

TFF 1 Lig’e Yükselme Mücadelesi Veren Sakaryaspor’a Play-Off Desteği

TFF 2. Lig’de Mücadele Eden, Üst Lig Olan TFF 1 Lig’e Yükselmek İçin Play-Off Maçları Oynayacak Sakaryaspor Futbol Takımı’na Generali Sigorta’dan Prim Desteği Geliyor.

Generali Sigorta’dan Sakaryaspor’a Play-Off Desteği

150 yılı aşkın köklü geçmişiyle Generali Sigorta, TFF 2. Lig’de mücadele eden TFF 1 Lig’e yükselmek için play-off maçları oynayacak Sakaryaspor Futbol Takımı’na prim desteği sunacak. Generali Sigorta, Sakaryaspor’un oynayacağı play-off maçlarını şampiyon olarak tamamlaması ve TFF 1. Lig’e yükselmesi halinde takıma sürpriz şampiyonluk primi verecek.

“Şampiyonluk primi bizden” sloganıyla Sakaryaspor’a destek veren ve play-off yolculuğunda başarılar dileyen Generali Sigorta’nın Sakarya şehrine desteği sürüyor. Generali Sigorta, 2020 yılının Ağustos ayında Sapanca’da düzenlenen basın toplantısıyla 2019-20 sezonunda Kadınlar Voleybol 2. Ligi’ni namağlup şampiyonlukla tamamlayan ve Kadınlar 1. Ligi’ne yükselen Sakarya Bayan Voleybol Spor’a isim sponsoru olduğunu duyurarak, 2020-21 sezonunda şehrin voleybol takımına desteğini sunmuştu.

Sakaryaspor, bir üst lige yükselmek için play-off çeyrek final ilk maçları kapsamında, 12 Mayıs Çarşamba ve 16 Mayıs Pazar günü Silahtaroğlu Vanspor ile karşı karşıya gelecek.

itvhaber

Etiketler: » » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ