logo

Türkiye Kaderini Belirlemek Üzere Sandık Başında

Türkiye Kaderini Belirlemek Üzere Sandık Başında

secim_2015Erdoğan İstanbul’da, Davutoğlu Konya’da, Kılıçdaroğlu ve Bahçeli Ankara’da, Demirtaş İstanbul’da oy kullanırken Başkan İlgezdi ve eşi de Ataşehir’de sandık başına gidiyor.

Recep Kenan/itvhaber.com

2015 Milletvekili Genel Seçiminde, Cumhurbaşkanı Erdoğan İstanbul’da, Başbakan Davutoğlu Konya’da, Kılıçdaroğlu ve Bahçeli Ankara’da, Demirtaş İstanbul’da oy kullanacak.

Ataşehir’de Kim Nerede Oy Kullanıyor?

Alınan bilgiye göre Ataşehir’de; Başkanı İlgezdi ve eşi Gamze Akkuş İlgezdi Dilek Sabancı Lisesi’nde, CHP Ataşehir İlçe Başkanı Hakkı Altınkaynak Ataşehir Anadolu Lisesi’nde, Ak Parti Ataşehir İlçe Başkanı Av. Mustafa Naim Yağcı da Dilek Sabancı Lisesi’nde oyunu kullanacak.

KILIÇDAROĞLU ANKARA’DA OY KULLANACAK

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, daha önceki seçimlerde olduğu gibi yine evinin bulunduğu Çukurambar’daki Arjantin İlkokulunda sandık başına gidecek.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Anıttepe İlkokulunda oyunu verecek ve daha sonra seçim sürecini parti genel merkezinde takip edecek.

HDP Eş Genel Başkanlarından Selahattin Demirtaş İstanbul’da, Figen Yüksekdağ ise Van’da Zaferler İlkokulu ve Ortaokulunda oy verecek.

Saadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak, Ankara’da Turhan Dökmeci İlkokulunda, eski Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı ve Saadet Partisi Ankara milletvekili adayı Mustafa Destici de Fethiye Kemal İlkokulunda sandığa gidecek.

BAKANLARIN OY KULLANACAĞI YERLER

Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, Keçiören’deki Çizmeci İlkokulunda, Başbakan Yardımcısı Ali Babacan da Ankara’da oy verecek.

Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik, Adana’da Ziyapaşa İlköğretim Okulunda, Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, İzmir’de Gaziemir Rota Kolejinde, Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce, İstanbul’da Altunizade Hafize Özal Ortaokulunda oyunu kullanacak.

Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, Eskişehir 1. Hava İkmal Bakım Merkezi İlkokulunda, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam ise Sakarya Ahmet Akkoç İlkokulu’nda sandık başında olacak.

ZEYBEKCİ DENİZLİ’DE, YILMAZ VE EKER DİYARBAKIR’DA

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık Kocaeli’de, Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci Denizli’de, Atatürk Endüstri Meslek Lisesi’nde, Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz Diyarbakır’da oy verecek.

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker de Diyarbakır Yenişehir Rekabet Kurumu Anadolu Lisesi’nde, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Feridun Bilgin Ankara Cevizlidere Caddesindeki Süheyla Sıtkı Alp İlkokulunda, Gümrük ve Ticaret Bakanı Nurettin Canikli, Dikmen Öğretmen Necla Kızılbağ Ortaokulu’nda oy kullanırken, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız da Kayseri’de sandığa gidecek.

Etiketler: » » » » » » » » » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ