logo

Vedat Demiröz, ‘En Büyük Yükümüz Ataşehir’

Vedat Demiröz, ‘En Büyük Yükümüz Ataşehir’

Ak Parti Ataşehir İlçe Başkanlığı’ndaki bayramlaşmada konuşan Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Vedat Demiröz’ “En büyük yükümüz Ataşehir” dedi.

Recep Kenan/itvhaber.com

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Ataşehir’den sorumlu Vedat Demiröz, çevrelerinden iyi ve çalışkan bir arkadaşlarını aday seçebilirlerse, biraz da gayret gösterirlerse belediye başkanlık seçiminin alınabileceğini kaydetti.

VEDAT DEMİRÖZ, “EN BÜYÜK YÜKÜMÜZ ATAŞEHİR”

Ak Parti Ataşehir İlçe Başkanlığı’nda düzenlenen bayramlaşma töreninde konuşan Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Vedat Demiröz “En büyük yükümüz Ataşehir. Ankara, İstanbul deyince akla Ataşehir geliyor. İstanbul ilçelerinin arasında en çok beklenen yer Ataşehir. Genel Başkanımızın da uygun göreceği kendi aramızdan, çevremizden iyi ve çalışkan bir arkadaşımızı aday olarak seçebilirsek, biraz daha gayret gösterirsek inşallah belediye başkanlık seçimini de rahatlıkla alabileceğiz” dedi.

SİYONİSTLERİN VE EMPERYALİSTLERİN AMAÇLARINI BİLİYORUZ

Kurban Bayramı kutlama mesajı ile konuşmasına başlayan Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Ataşehir’den sorumlu Vedat Demiröz, konuşmasında şu ifadelere yer verdi: “Son günlerde ülkeler arasında ki sıkıntılı günleri ve hepinizin yakından takip ettiği olaylar var. Ülkemizin üzerinde Siyonistlerin ve emperyalistlerin amaçlarının ne olduğunu hepimiz biliyoruz. Çok daha dikkatli olmamız lazım. Biz bir olduktan sonra inanın bu ülkenin sırtı hiçbir zaman yere gelmez. Amerika da Kasım ayında seçimler var. Bu sıkıntılar Kasım ayına kadar sürebilir ama Allah fırsat vermeyecek. Bu milleti tanımıyorlar. Türkiye mazlumların lideridir. Bunu herkes görecek. Dünyada görecektir.”

DEVLET ÇOK GÜÇLÜ. SIKINTIDA OLAN ÖZEL SEKTÖR.

“Türkiye de dolar kurunun yükselmesinden fazla heyecanlanmayın. Tamamen bizi ilgilendirmiyor diyemeyiz ama ihracatımızın %75’i ithalatımıza dayanıyor.  Dövizde alıyoruz, dövizde satıyoruz.  Bu durumunda %75’te bir sıkıntı yok.  İhracatımızın karşılığı da artmış oluyor. Bu sıkıntılar karşısında çok güçlü bir bankacılık yapımız var, Merkez Bankamızın rezervleri çok güçlü. O nedenle serbest kur rejimine göre devlet şu anda çok güçlü. Sıkıntıda olan özel sektör…”

İNŞALLAH BELEDİYE BAŞKANLIK SEÇİMİNİ ALABİLECEĞİZ

“En büyük yükümüz Ataşehir. Ankara, İstanbul deyince akla Ataşehir geliyor. İstanbul ilçelerinin arasında en çok beklenen yer Ataşehir. İnşallah bu bölgeden Genel Başkanımızın da uygun göreceği kendi aramızdan, çevremizden iyi ve çalışkan bir arkadaşımızı aday olarak seçebilirsek buda sizlerin desteği ile olacak. Bu arkadaşları araştırıp bulmamız lazım. Onlarda bir adım öne geçecek.  Gerçekten Ataşehir önemli çok yaklaşmışız. Biraz daha gayret gösterirsek inşallah belediye başkanlık seçimini de rahatlıkla alabileceğiz.”

Etiketler: » » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ