logo

YAĞCI, ‘GENÇLİĞİMİZİ UYUŞTURUCUDAN SPOR KURTARACAK’

YAĞCI, ‘GENÇLİĞİMİZİ UYUŞTURUCUDAN SPOR KURTARACAK’

Kadir Topbaş başkanlığındaki İBB tarafından Ataşehir’deki amatör spor kulüplerine destek amacıyla yapılan malzeme yardımları Ak Parti Ataşehir İlçe Başkanı Naim Yağcı tarafından teslim edildi.

Recep Kenan/itvhaber.com

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Destek Hizmetleri Daire Başkanlığı tarafından Ataşehir’de bulunan amatör spor kulüplerine eşofman, forma, futbol topunun bulunduğu malzeme desteği teslimi Hasan Leyli İlköğretim Okulu’nda yapıldı.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından Ataşehir’deki amatör spor kulüplerine yapılan yardımın teslim töreninde konuşan Ak Parti Ataşehir İlçe Başkanı Av. Mustafa Naim Yağcı, sadece Ataşehir’de değil ağırlıklı futbol kulübü olan İstanbul’da bin amatör spor kulübüne malzeme desteği yapıldığının altını çizdiği konuşmasında, yardım ve desteğinden dolayı İBB Başkanı Kadir Topbaş ve ekibine teşekkür ederek; “Gençlik Spor müdürlüğü, Destek Hizmetleri Daire Başkanlığına gönülden teşekkür ediyoruz. Özellikle Ataşehir adına teşekkür ediyoruz. Bu sadece bugünle sınırlı değil. Ataşehir’deki spor kulüpleri için Büyükşehir’den olabildiğince destekler alacağız. Bizler bunun takipçisi olacağız” ifadelerini kaydetti.

GENÇLİĞİMİZİ UYUŞTURUCU BATAKLIĞINDAN SPOR KURTARACAK

Naim Yağcı konuşmasında, “Amatör Spor kulüpleri Başkanımız Belediye Meclis Üyemiz de buradalar. Ataşehir’de gençliğimizin üzerinde durduğumuz bir dönemde yaşıyoruz. Bizim Ataşehir’de hayata geçireceğimiz gençlikle ilgili projelerde Büyükşehirden destek almaya gayret ediyoruz. Büyükşehir belediyemizin yapmış olduğu spor salonlarında hizmet veriyor. Gençliğimizi uyuşturucu bataklığından kurtaracak en önemli faaliyet spordur. Gençliğimize ve spor faaliyetlerine desteğimiz devam edecek” dedi.

EKREM KÖSE “SPORUN SİYASETİ OLMAZ”

Ataşehir Amatör Spor Kulüpler Birliği olarak yardım ve desteğinden dolayı İBB Başkanı Kadir Topbaş ve ekibine teşekkür eden başkan Ekrem Köse, Ataşehir’deki amatör kulüplerinin çok büyük miktarda ihtiyaçları olduğunu kaydederek; “Asıl bizim ihtiyaçlarımız bu malzemeler değil. Öncelikle bizim tesislere spor yapacak alanlara ihtiyacımız var. Bu eksikliklerin de zamanla aşılacağına inanıyorum. Ataşehir Belediyesi’ne de burada sizler aracılığıyla teşekkür ediyorum. Kulüplerin hesabına 10’ar bin lira geçmişti. Geri kalan hak edişler de geçecektir. Sporun siyaseti olmaz. Sporda siyaset düşünmüyoruz. Sporunu birleştirici bir unsur olduğunu düşünüyoruz” şeklinde konuştu.

Etiketler: » » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ