logo

YÜRÜYEN KADINI YUMRUKLA YERE SEREN MAGANDAYA TEPKİ

İstanbul Ataşehir’de yolda yürürken omuz atanınca uyaran kadını yumrukla darp ederek yere seren saldırganın kameralara yansıyan görüntülerine tepkiler büyüyor.

Tepkilerin çığ gibi büyüdüğü sosyal medyada, kadını yumrukla darp yere seren vicdansız saldırganın bulunması için kampanya başladı.

İstanbul’da kadına şiddetin yeni bir örneği kameralara yansıdı. Ataşehir Ferhatpaşa mahallesinde meydana gelen olayda sırt çantası ile kaldırımda yürüyen bir adam, aynı kaldırımda karşıdan gelen genç kadına omuz attı.

UYARMASIYLA, NEYE UĞRADIĞINI ŞAŞIRDI

Görüntülerde genç kadını kaldırımda sıkıştırarak omuz attığı anlaşılan saldırgan, daha sonra hiçbir şey olmamış gibi yoluna devam etmek istedi.

Ancak genç kadın adamın kısa süreli şokun ardından olduğu yerde arkasını dönerek saldırganı uyardı.

GERİ DÖNÜP YUMRUKLA YERE SAVURDU

Bir anda hızla kadına doğru gelen saldırgan, attığı sert yumrukla kadını yere savurdu. Acımasız saldırının ardından yürümeye devam eden saldırgan, hiçbir şey olmamış gibi olay yerinden uzaklaştı.

Bir süre yerden kalkamayan kadına etraftaki vatandaşlar yardım etti. Çantası ve elindeki telefonu da savrulan kadın, zorlukla ayağa kalktıktan sonra yoluna devam etmeye çalıştı.

SOSYAL MEDYADA YAKALANMASI İÇİN KAMPANYA BAŞLATILDI

Sosyal medyada, olaydan sonra yakalanamayan saldırganın bulunması için kampanya başlatıldı. Pek çok kullanıcı videoyu ilgili yetkililerle paylaşarak, saldırganın yakalanması için çağrı yaptı.

Etiketler: » » » » » » » » » »
Share
1923 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

#

YÜRÜYEN KADINI YUMRUKLA YERE SEREN MAGANDAYA TEPKİ” için 1 yorum

  1. recep : diyor ki:

    YÜRÜYEN KADINI YUMRUKLA YERE SEREN MAGANDAYA TEPKİ
    https://www.itvhaber.com/yuruyen-kadini-yumrukla-yere-seren-magandaya-tepki.html#.WdCgPIKnMYo.twitter
    #Ataşehir #YoldaYürüyenKadın #OmuzAttı #KadınıYumrukladı #Darp #KadınıYereSerdi #Saldırgan #Kamera #GörüntüMagandaGörüntüsü #YürüyenKadınaYumruk #itvhaber